F&B Sektörü Dubai’de Düzenlenen Gulfood’da Buluşuyor!

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde 20-24 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Gulfood 2023 başladı. Dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Gulfood, 125’ten fazla ülkeden 5000’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan fuar, tüm dünyayı gıda konusunda tek merkezde toplayarak, üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna kadar yiyecek ve içecek endüstrisinde önemli bir yere sahip.

Dünyanın her köşesinden özenle seçilmiş F&B markaları, 20 Şubat’ta Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde buluştu. TAT, Tamek, Dimes, Uludağ Frutti, Dardanel, Polonez, Eriş Un gibi Türkiye’nin önde gelen yiyecek-içecek firmalarının katıldığı fuar, 8 farklı sektörden 100 binin üzerinde katılımcıyı ağırlıyor.

Tüm dünyayı gıda konusunda tek merkezde toplayan fuarda, dünyaca ünlü Michelin yıldızlı şeflerin mutfakları da bulunuyor. Yüzde 49’dan fazla yeni katılımcının dahil olduğu fuar, gıda sektörünün üretiminden dağıtımına, işlemesinden sunumuna kadar yiyecek ve içecek endüstrisinde önemli bir yere sahip. F&B endüstrisinin liderlerinin buluşacağı fuar, 24 Şubat’a kadar devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın