Eva Longoria Meksika mutfağını keşfe çıkıyor

CNN’de yayınlanan Stanley Tucci: Searching for Italy’nin başarısından sonra, yapımcılar yeni rotayı belirledi: Meksika! Altı bölümlük belgesel dizinin kahramanı Meksika-Amerika köklerine sahip Eva Longoria olacak ve ülkenin zengin yemek kültürünü keşfe çıkacak.

Eva Longoria’nın Meksika’ya seyahatini konu alacak belgesel dizisinde ünlü aktris sevilen lezzetlerin yanı sıra tekila noktalarını turlayacak. CNN’in yakında piyasaya sürülecek yeni platformu CNN Plus’ta yayınlanacak olan serinin yapımcılığını ise Stanley Tucci üstleniyor. Sevilen dizi Stanley Tucci: Searching for Italy’nin yeni sezonunun ise ilkbaharda yayınlanması planlanıyor.

Yeni belgesel serisinde yer almaktan mutluluk duyduğunu dile getiren Eva Longoria, “Meksika çağında mutfak odaklı bir keşif gezisinde CNN ile ortaklık yapmak bir rüyanın gerçekleşmesi gibi. Meksikalı-Amerikan köklerimle gurur duyuyorum ve Meksika’nın gizli cevherlerini ‘Searching for Mexico” ile dünyaya tanıtmak için sabırsızlanıyorum. Stanley’nin İtalya’daki yolculuğunun büyük bir hayranıyım. Çıtayı çok yükseltti ve herkesin Meksika’nın büyüsüne aşık olması için sabırsızlanıyorum” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın