Kahve Dünyası’nın Yeni Şubesi Erzincan’da

Tarih boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapan Erzincan, yeni müzesine kavuştu. Erzincan’daki ilk mağazasını müzede açan Kahve Dünyası Algötür, sanatseverlere keyifli molalarında eşlik edecek ve Erzincanlıların yeni buluşma noktalarından biri olacak.

Tarihi İpekyolu üzerinde yer alan Erzincan, yeni müzesine kavuştu. Yapımına 2021 yılında Kültür ve Turizm Bakanlığı yatırımlarıyla başlanan Erzincan Müzesi açıldı. 2 bin 30 metrekare kapalı alana sahip Erzincan Müzesi’nde Tunç Çağı, Urartu, Pers, Doğu Roma, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinden eserler sergileniyor. “Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında misafirleriyle buluşmaya devam eden Kahve Dünyası ise şehirdeki ilk Algötür mağazasını Algötür konseptiyle kentin tarihi dokusuna göre inşa edilen Erzincan Müzesi’nde açtı.

Mimarisiyle dikkat çeken müzede hizmet vermeye başlayan Kahve Dünyası Algötür mağazası, ziyaretleri esnasında keyifli ve lezzetli bir mola vermek isteyenlere eşsiz lezzetler sunuyor. Algötür hizmetin özel ürünler ve dijital teknolojiyle desteklendiği mağazada nitelikli kahvelerden, fit lezzetlere ve çeşit çeşit tatlı-tuzlu unlu mamullere kadar birçok lezzet yer alıyor. Güne serin bir mola vermek isteyenler ise el yapımı dondurmalarla beraber soğuk içecekleri de deneyimleyebiliyor. Bu lezzetlere ek olarak sadece Kahve Dünyası Algötür noktalarına özel olarak hazırlanan soğuk sıkım meyve ve sebze sularının yer aldığı No serisi, enerji kaynağı Pro serisi ve nitro gazı ile demlenen draft kahveler ise dikkat çekiyor. Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Erzincan’da tarihi ve lezzeti bir arada deneyimlemek isteyenler Erzincan Müzesi Kahve Dünyası Algötür mağazasında buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın