Dünya Gastronomisinin Kalbi, 4-5 Kasım Tarihlerinde Dört Oditoryum’da 8. Kez Gastromasa İstanbul’da Atacak!

Dünya Gastronomisinin trendleri bu yıl 4-5 Kasım tarihlerinde Gastromasa İstanbul’da belirlenecek! Gastromasa bu yıl, gelişen konseptleri ile dünya gastronomi sektörünü bir araya getirmek için tüm gücüyle çalışmalarını yürütmeye devam ediyor…

Türkiye ile dünya gastronomisi arasında köprü görevini sürdüren ve dünya gastronomi etkinlikleri içerisinde ilk iki sırada yer alan, bu yıl 8. kez düzenleyeceğimiz Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, 4-5 Kasım 2023 tarihlerinde “Geography” teması çerçevesinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

 VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansımız içerisinde yer alacak Gastromasa Hospitality, Gastromasa Coffee, Gastromasa Bar ve Gastromasa Pastry konseptlerimiz, sektöre yön veren dünyaca ünlü gastronomi profesyonellerini aynı çatı altında bir araya getirecek.

Dünyaca ünlü 60+ şef ve pastry şef, 30+ barista, sommelier ve miksolojist; Türkiye’den konusunda uzman 200+ profesyonel konuşmacı, turizm ve ağırlama sektörünün en önemli yatırımcıları, ünlü şefler, gastronomi profesyonelleri, genel müdürler, F&B müdürleri, satın alma müdürleri ve birçok isim VIII. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı’nda yer alma fırsatına sahip olacak.

Dünya Gastronomisinin trendleri bu yıl 4-5 Kasım tarihlerinde Gastromasa İstanbul’da belirlenecek! Gastromasa bu yıl, gelişen konseptleri ile dünya gastronomi sektörünü bir araya getirmek için tüm gücüyle çalışmalarını yürütmeye devam ediyor…

Gastromasa Konferansı
Dünyaca ünlü şefler Gastromasa Konferansında Coğrafya teması çerçevesinde ülkeleri için coğrafik değere ve öneme sahip ürünlerinin hikayelerini, kendi mutfaklarının gelişimini, dünya mutfağındaki trendleri anlatacaklar; kendi coğrafyalarına özgü ürünleri kullanarak workshoplar gerçekleştirecekler.

Gastromasa Hospitality
Turizm ve ağırlama sektörünün en önemli temsilcilerinin yer alacağı Gastromasa Hospitality konseptimiz ile, turizm ve ağırlama sektörünün en önemli yatırımcılarını, ünlü şefleri, gastronomi profesyonellerini ve alanında uzman, önemli isimleri bir araya getireceğiz.

Gastromasa Coffee
Gastromasa Coffee, bu yıl Gastromasa Konferansımıza entegre ettiğimiz yeni konseptimiz. Hangi coğrafyada olursak olalım, kahvenin tüm dünyada vazgeçilmez bir içecek olduğu hepimiz tarafından bilinmekte. Yeni kahve trendlerinin, kahve sektörüne yön veren ürünlerin konuşulacağı Gastromasa Coffee konseptimiz ile; dünyanın dört bir yanından gelecek kahve profesyonellerini, küçük bir fincanda dahi harikalar yaratabilen baristaları, birbirinden profesyonel kahve makineleri ve kahve çeşitleri ile kahve profesyonellerini bir araya getiriyoruz.

Gastromasa Bar
Gastromasa Konferansı içerisinde yer alacak olan Gastromasa Bar konseptimiz ile Dünyaca ünlü, ödüllü sommelierler ve miksolojistler ilham veren hikâyelerini ve en son trendleri paylaşacaklar, kendi coğrafik içeceklerini hazırlayacaklar. Bar ve içeceklerin önemi ve kalitesi üzerine gerçekleşecek ilgi çekici workshop’lar ile konuklara benzersiz bir deneyim yaşatacaklar.

Gastromasa Pastry
Eşsiz yeteneklerin sergileneceği, yeni pastacılık trendlerinin ele alınacağı ve sektördeki önemli çalışmaların konuşulacağı Gastromasa Pastry konseptimiz ile; pastacılık ekipmanlarının ve ürünlerinin önemi, pastacılık sektöründe yaratıcılığın arttırılması gibi konularda pastacılık sektörüne yön veren dünyanın ünlü şeflerini bir araya getiriyoruz.

Gastromasa Gastronomi Konferansı boyunca misafirler dünyanın yıldız şeflerini aynı anda görme fırsatına sahip olurken, stantları ile katılım gösteren firmaların yeni ürünlerini deneyimleme, workshopları izleme fırsatına da sahip olacaklar.

Siz de Gastromasa Konferansı’nda yerinizi alarak, bu eşsiz fırsatı deneyimlemeye hazır olun! https://www.gastromasa.com/

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın