Cunda Adası’nda Yepyeni Bir Lezzet Macerası: Köşebaşı

 

Alışagelmedik güzelliği ve iki farklı ülkenin ege denizinde birleşmesiyle kurulan Köşebaşı Restoran bu yıl Türkiye’de Cunda Despot Evi’nde 12. Şubesini açıyor. Açılan yeni şubede birbirinden iddialı seçimlerin yanında kahvaltıya da doyacaksınız.

Bir Ege esintisiyle birlikte tarihin uzun yıllar heybetli görünümünü ve lezzetli kokusunu tabaklarına sığdıran Köşebaşı, yüzyıllar önce yapılan bağışlar sayesinde Yunan din adamı “Despot” tarafından kurulur. Aradan geçen yüzyıllar sonrasında bizim en bilinen Yeşilçam filmlerimize de konu olur.

Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri artık Köşebaşı’nın eşsiz lezzetinde seçenekler mevcut. Köşebaşı’nın Cunda Despot Evi’nde açtığı yeni şube, Türk mutfağının kahvaltısından kebaplarına en seçkin tatlarını modern bir sunumla misafirlerine sunuyor.

Farklı kültürleri bir arada en taze haliyle sunan Köşebaşı kalitesinden yıllarca ödün vermeden günümüze kadar lezzetlerini ulaştırıyor. Geleneksel lezzetlerin yanı sıra Köşebaşı Cunda, kahvaltılarıyla da dikkat çekiyor. Bunun yanında lezzetli yöresel kebapları ve çeşitli kokteylleriyle de damaklarınıza imzasını atıyor.

Türkiye’ de bu yıl 12. Şubesini sunan Cunda Köşebaşı daha önceki şubeleri Ankara, Ataşehir, Basın Ekspres, Beylikdüzü, Bursa, Cadde, Galleria, Gündoğan, Kapodokya, Kuşadası, Levent ve Türkbükü’nde yer alıyor. Tarihin ince dokusuyla işlenen bu mekânı demaklarınızda hissetmek için siz değerli misafirlerini Cunda Köşebaşına da bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın