Costa Coffee Lezzetleri Bodrum’da

Avrupa’nın en büyük kahve zinciri olan Costa Coffee’nin, Türkiye’deki altıncı durağı Bodrum oldu. Kısa sürede kahvenin sevilen adresi olan Costa Coffee, en beğenilen kahve çeşitlerini ve serinleten özel lezzetlerini yazın en canlı tatil beldesi Bodrum’a taşıdı.

Kahve alanındaki uzmanlığı ve geniş kahve yelpazesi ile Türkiye’ye Boyner ile gelen Costa Coffee, İstanbul ve Ankara’nın ardından Bodrum’da da özel lezzetlerini sunmaya başladı.

Midtown Alışveriş Merkezi’nde açılan yeni Costa Coffee, kahve tutkunlarını eşsiz çekirdekleriyle hazırlanan kahve çeşitleriyle ve keyifli ortamı ile ağırlıyor. Costa Coffee, “Mocha Italia” olarak adlandırılan ve tam 112 denemenin sonucu ortaya çıkan özel harman ile özgün bir lezzete de imza atıyor.

Kahve Severler için Özel Tarifler 

Costa Coffee’nin özel kahve çekirdekleriyle hazırlanan Latte, Flat White, Cappuccino, Americano, Espresso ve Mocha’nın yanı sıra menüdeki kahve ve karamelin uyumlu birlikteliği ile ortaya çıkan Iced Caramel Macchiato, Bubble Frappe, Limonata ve Iced Tea seçenekleri Bodrum’un sıcak tatil ortamında keyifli bir mola vermek isteyenleri bekliyor.

Kahve alanında 50 yılı aşan bir uzmanlığa sahip Costa Coffee’nin zengin yiyecek menüsünde kruvasan ve wrap çeşitleri, sağlıklı atıştırmalıklar, tatlıda ise Brownie ve Çikolatalı Truffle Kek gibi lezzetler yer alıyor.

Costa Coffee yıl sonuna kadar Bursa ve İstanbul’da açılacak yeni noktalarıyla kahve tutkunlarıyla buluşmaya devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın