Coffee Beans’ten yeni yıla özel kahve

“Tarladan bardağa” mottosuyla kahve severleri keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkaran Coffee Beans, eşsiz günlerin özel bir kahveyi hak ettiğine inanıyor. Hayata geçirdiği New Year Blend Filtre Kahve Çekirdeği ile yeni yıl heyecanını şimdi de fincanlara taşıyor. Kahve tutkunları, yalnızca yılbaşı zamanlarında satışa sunulan New Year Blend ile ister kendilerini isterlerse de sevdiklerini mutlu edebiliyor.

2021 yılını uğurlamaya hazırlandığımız bu günlerde yeni yılın ruhu caddelere, evlere, sofralara hatta fincanlara taşınıyor. Yirmi beşi aşkın farklı ülkeden özel olarak seçtiği yöresel kahve çekirdeklerini kahve severlerle buluşturan Coffee Beans, yılbaşı özelinde çıkardığı New Year Blend Filtre Kahve Çekirdeği ile yeni yılda yeni başlangıçlar yapmak isteyen herkesi önce sıcacık bir kahve içmeye davet ediyor.

Çikolata, baharat ve vanilya aromaları ön planda

Çikolata, baharat ve vanilya aromalarının ön planda olduğu New Year Blend, kahve tutkunlarının yeni yıl heyecanını ikiye katlıyor. Orta kavrulmuş Arabica çekirdeklerinin dengeli sertliği ve tam içim gövdesi, kahvenin gün içinde birkaç fincan tüketilmesine de olanak veriyor. Sadece yılbaşı zamanında satışa sunulan Coffee Beans New Year Blend, yeni yıl temasının hâkim olduğu ambalajıyla harika bir hediye seçeneği olarak da ön plana çıkıyor

Sosyal Medya'da Paylaşın