Caffè Nero’nun Yeni Pangaltı ve Lotus Walk Nişantaşı Mağazaları Açıldı

Avrupa’nın en büyük bağımsız kahve zincirlerinden Caffè Nero, yeni Pangaltı ve Lotus Walk Nişantaşı mağazalarının açılışını kutluyor. Caffè Nero, ödüllü İtalyan kahvesiyle, misafirlerini evlerindeymiş gibi hissettiren bir atmosferde ağırlayarak gerçek bir ‘kahve evi’ deneyimi sunuyor.

Tüm Caffè Nero’lar gibi Pangaltı ve Lotus Walk Nişantaşı mağazaları da İtalya’nın klasik kafelerinden ilham alıyor ve özgün mağaza tasarımlarıyla şehir hayatından mola almak isteyenlere sıcak ve samimi bir ortam sağlıyor.

Caffè Nero kahve evleri, kapısından girildiği andan itibaren taze çekilmiş kahve kokusu, lezzetli ve taze yiyecekleri, özgün dekorasyonu ve müziğiyle misafirlerini sıcak bir atmosferle karşılıyor. Caffè Nero’larda kahve eğitim programlarında uzmanlaşan baristalar, misafirlerle birebir ilgilenerek, taze çekilmiş kahve çekirdekleriyle hazırladıkları nitelikli kahve içeceklerini sunuyor. Caffè Nero’nun yüksek kaliteli kahvesi ve ödüllü kahve harmanı, yüksek rakımlı ve zengin topraklara sahip kahve yetiştirme bölgelerinden seçilerek, Caffè Nero’nun kendi kahve kavurma merkezinde kavuruluyor ve dünyadaki tüm Caffè Nero’larda aynı harman sunuluyor.

Caffè Nero’nun İtalya’dan ilham alan artizan, taze ve lezzetli yiyecekleri gün boyu kahve keyfine eşlik ediyor. Caffè Nero Pangaltı’nın da aralarında olduğu seçili mağazalarda, yenilenen Nero Deli artizan sandviç seçenekleri, özenle seçilmiş malzemelerle, günlük olarak hazırlanıyor ve lezzetli öğünler olarak misafirlere sunuluyor.

Tüm Caffè Nero mağazaları gibi, Caffè Nero Pangaltı ve Lotus Walk Nişantaşı kahve evleri de iyi kahve deneyiminin yanı sıra buluşma, sosyalleşme, çalışma veya keyifli bir mola mekânı olarak daha ilk günden misafirlerin favorisi hâline geldi. Her mağazaya özel tasarımıyla öne çıkan Caffè Nero, kahvenizi yudumlarken kaliteli zaman geçirebileceğiniz ferah iç ve dış alanlarıyla yeni Pangaltı ve Lotus Walk Nişantaşı mağazalarında sizleri bekliyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın