Buddha-Bar yaz menüsüyle çok iddialı

Şef Zuzumo’nun özel reçeteleri ile hazırlanan ve Asya-Akdeniz mutfaklarından izler taşıyan lezzetler Bodrum Buddha-Bar’da misafirlerle buluşuyor.

Buddha-Bar bu yıl Bodrum’da çok iddialı. Menüsünde “Ni-Thai Tiger Prawn Robata”, “Deep Fried Lobster Dumpling”, “Negima Chicken Robata”, “Beef Robata”, “Lamb Chops”, “Buddha Bar Beach Sushi Rolls” “King Of The Beach” ve “Citrus Cheesecake” gibi kendine özel yemeklere yer veren restoran, lezzet çıtasını bu yaz daha yükseklere çıkaracak.

Menüde Şef Zuzumo imzası
Restoranın menüsünde Buddha-Bar Beach, Worldwide global şefi Zuzumo’nun özel reçeteleri ile hazırlanan Asya-Akdeniz mutfaklarından izler taşıyan lezzetler kendini hissettiriyor. Doğu ve Batı lezzetlerini ustalıkla dengeleyen Şef Zuzumo, hazırladığı menüde sushi’den Ceviche’ye kadar en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanan deniz ürünleri ve yerel lezzetlere yer vermiş.

Bodrum gastronomisine damga vuracak lezzetler
Chef Haber’de yer alan Yılmaz Keleş’in yazısına göre Buddha-Bar’ın şeflerinden öğrendiklerini kendi becerileriyle geliştiren Türk şefler de harika lezzetlere imza atıyor. Genç suşi ustası Azize Varlıer’in sushi’leri ve Budda-Bar Beach Bodrum Şefi Furkan Kınalıkuzu’nun ve ekibinin robata tekniğiyle hazırladığı etler, bu yaz Bodrum gastronomisine damga vuracak nitelikte.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın