Bitki Bazlı Beslenenlerin Vazgeçilmez Lezzeti: Metro Chef Veggie Falafel

Bitki bazlı beslenme veya vegan yaşam tarzını benimseyenlerin tüm ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan Metro Türkiye, son zamanların en popüler lezzetlerinden falafeli kendi markası Metro Chef Veggie ile raflarında sunuyor. Yüksek protein ve lif içeren Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger, yalnızca ısıtılarak dakikalar içinde sofraları sağlık ve lezzetle buluşturuyor. 

Dünyanın geleceği için beslenmede sürdürülebilir kaynakları kullanmanın önemi her geçen artıyor.  Sadece kendi hayatlarını değil tüm ekosistemi koruma yönündeki farkındalıkları ile birlikte sürdürülebilir beslenmeye yönelen tüketicilerin sayısında da ciddi bir artış var. 33 yıldır tüm faaliyetlerinin merkezine sürdürülebilirliği koyan Metro Türkiye, alternatif beslenme şekillerini tercih edenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için vegan ve bitki bazlı ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Metro Türkiye, son zamanların en popüler lezzetlerinden olan falafeli, veganlar için özel hazırlanan reçeteleriyle Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger olarak müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yüksek protein ve lif kaynağı

Vegan ve vejetaryen beslenen bireyler için nohuttan yapılan köfte ve burger alternatifi olan Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger, yüksek oranda protein ve lif kaynağı içeriyor. Sunduğu lezzet kadar doyurucu olmasıyla da tercih edilen Metro Chef Veggie Falafel çeşitlerinde trans yağ ve koruyucu ise bulunmuyor!

Dakikalar içinde hazır! 

Önceden pişirilmiş ve dondurulmuş olarak raflarda bulunan Metro Chef Veggie Falafel ve Metro Chef Veggie Falafel Burger’i yalnızca ısıtarak dakikalar içinde tüketebilirsiniz. Bu pratik ve hızlı lezzetle damak tadınıza özgü en özel köfte tabaklarını ya da burgerleri kolayca hazırlamak mümkün. Çiğ olarak satılan falafel köfteler piştiğinde %23 fire verirken, önceden pişirilmişolma özelliği sayesinde Metro Chef Veggie Falafel’de bu oran sadece %1! IQF tekniği ile dondurulan ve PVC ve BPA içermeyen ambalaj içinde sunulan Metro Chef Veggie Falafel çeşitleri ile hayatınıza lezzet, dünyaya sürdürülebilirlik katın!

Sosyal Medya'da Paylaşın