Bayram çikolatalarınız 1983Beyoğlu’ndan

İçeri girdiğiniz anda çikolata kokuları ile etrafınızı saran 1983Beyoğlu Çikolata, bayrama özel el yapımı bitter-sütlü çikolataya portakallı, cevizli, bademli, sargılı spesiyal çikolataları ile sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır…

1983Beyoğlu Çikolata, katkı maddesi içermeyen ve lezzetinden sunumuna kadar her bir detayı düşünülerek hazırlanan el yapımı Beyoğlu kırma çikolataları, içleri frambuaz, karamel, fındık dolgulu draje ve trüf çeşitleriyle bayram geleneğini günümüze taşıyor. Bayramın geleneksel lezzeti olan bitter ve sütlü çikolatalı Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokumlar ise damaklarda unutulmaz bir tat bırakıyor.

Tamamen doğal bir içeriğe sahip olarak birinci sınıf kakao ile üretilen çikolatalar, farklı gramaj alternatifleri ile şık bayram kutularında satışa sunuluyor. Zarif kutularının içerisindeki yine el yapımı pralinler ise birbirinden farklı form ve lezzetleriyle bayramınıza çocuksu bir neşe katıyor.

Marka, bayram coşkusunu yaşayan, gelenekleri günümüze taşıyan, paylaşmayı, ikram etmeyi ve hediye vermeyi seven herkesi aynı noktada bir araya getirmeye devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın