Address Istanbul’dan Unutulmaz Anneler Günü Kahvaltısı

Address Istanbul Anneler Günü’nü unutulmaz kılmak üzere, günün en güzel saatlerinde eşsiz lezzetlerin yer aldığı Anneler Günü kahvaltısı ile annenizi şımartacağınız, güzel anılar biriktireceğiniz bir deneyim sunuyor. 

Kişiselleştirilmiş servis anlayışı ve zarafeti ustalıkla harmanlayarak sıcak ve eşsiz atmosferinde misafirlerini ağırlayan Address Istanbul, en değerli varlığımız annelerimiz için özel bir gün vadediyor.

Türk ve Dünya Mutfağı’nın sevilen lezzetlerini içeren zengin kahvaltı menüsü, bu özel günde hem göz dolduran sunumları hem de tadı damakta kalan lezzetleri ile The Restaurant’da adeta özel bir seremoniye dönüşüyor. Anadolu Yakası’nın çekim merkezi konumundaki Address Istanbul, 12 Mayıs 2024 Pazar günü, geç kahvaltı konsepti ile ailece deneyimleyecek bir lezzet şölenine ev sahipliği yapıyor.

Address Istanbul’un Anneler Günü’ne özel geç kahvaltı menüsünde, Türk mutfağından meze ve zeytinyağlılar, salatalar, kahvaltılık ve şarküteri ürünleri, börek çeşitleri, sıcak büfe seçenekleri ve birbirinden lezzetli tatlılar yer alırken, yöresel lezzetlerden şefin imzasını taşıyan kuzu etli keşkek ve içli köfte gibi özel ürünler de bu anlamlı güne ayrı bir tat katıyor. Her damak zevkine uygun seçeneklerin yer aldığı kahvaltıda, uluslararası mutfaklardan da risotto istasyonundan kahveli krem brule’ye uzanan geniş bir lezzet yelpazesi sunuluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın