A101 ve Șef Somer Sivrioğlu’ndan Tadım ve Workshop Etkinliği

Türkiye’nin en fazla mağazasına sahip perakende zinciri A101 ve Şef Somer Sivrioğlu iş birliğinde A101 ürünleriyle özel olarak hazırlanan tadım menüsü ve workshop etkinliği düzenlendi. Organizasyona sosyal medyadaki ünlü içerik üreticileri katıldı.

A101, Șef Somer Sivrioğlu tarafından A101 ürünleriyle hazırlanan tadım menüsü ve workshop etkinliği, Somer Şef’in sunumuyla ünlü şefin restoranı Efendy’de düzenlendi. 

A101’in sosyal medyada iş birliği yaptığı içerik üreticilerinin katıldığı organizasyonda; Burak Altındağ, Bengi Kurtcebe, İdil Yazar, Berat Çokal (Mösyö Şokola), Ümit Karalar gibi isimler bulunurken, Somer Şef davetlilere kendi elleriyle hazırladığı humusu sunarak özel bir tadım deneyimi yaşattı.

Somer Șef, A101 için özel olarak üretilen ürünlerin, kalitesi ve çeşitliliği sayesinde şefler tarafından da güvenilerek tercih edildiğini ifade ederken, “A101 tarafından üretilen ürünlerin yüzde 101 arkasındayım” dedi.

Gerçekleştirilen organizasyona A101 Pazarlama Müdürü Yeliz Yahşi Bilgiç de katıldı. Bilgiç, “A101 olarak ürünlerimizin kalitesinin her zaman yüzde 101 arkasında olduk. Kalite, çeşit ve fiyatlarımızın mutfağın ustaları tarafından da tasdik edilmesi bizi ayrıca mutlu ediyor” dedi.

Bilgiç aynı zamanda Somer Şef’in A101 ürünleriyle hazırlamış olduğu yemeğin püf noktaları ve farklı uygulalamarı üzerine de bilgiler verdi.

Sosyal Medya'da Paylaşın