3 Michelin yıldızlı şef Thomas Keller’dan lezzetin ve tekniğin kitabı: The French Laundry, Per Se

3 Michelin yıldızlı Amerikalı şef Thomas Keller, yeni kitabı “The French Laundry, Per Se” ile ilham vermeye devam ediyor ve New York’ta yer alan restoranı Per Se’nin kapılarını okuyuculara aralıyor.

Ünlü şef Keller’ın, Kaliforniya’da yer alan 3 Michelin yıldızlı restoranı The French Laundry ve New York’ta yer alan 3 Michelin yıldızlı Per Se restoranın arasındaki ilişkiye odaklanan yeni kitabı 27 Ekim tarihinde yemek severlerle buluşacak. Keller, pişirme teknikleri ve ipuçlarıyla birlikte 100 eşsiz yemeğin tarifini verdiği kitabında aynı zamanda tedarikçileri ve çiftçiler ile olan iletişimine yansıtarak efsaneleşmiş mutfak deneyimini okuyuculara aktarıyor.

Kitap sadece eşsiz yemek tarifleri değil aynı zamanda tat ve dokuyu mükemmelleştirecek teknik bilgiler ile de Keller’ın ikonik yemeklerini deneyebilme şansını sunuyor. Yemek yapmanın yanında The Lessons of a Dishwasher, Inspiration Versus Influence ve Patience and Persistence gibi yazılarıyla Keller, sektör profesyonellerine de yeni kitabı aracılığıyla sesleniyor. Şimdilik ön siparişi açık olan The French Laundry, Per Se okuyucularla 27 Ekim tarihinde buluşacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın