La Liste Genel Müdürü Hélène Pietrini, Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

La Liste Genel Müdürü Hélène Pietrini, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda gastronomi sektörü ve meraklılarıyla buluşuyor.

Her yıl dünyanın en iyi restoran ve barlarını ortaya çıkaran The World’s 50 Best Restaurants’ın eski direktörü Hélène Pietrini, 2021 yılından bu yana La Liste’nin genel müdürü olarak gastronomi dünyasına yön veriyor. “Şeffaflık, dürüstlük ve evrensellik” ilkeleri doğrultusunda her yıl dünyanın en iyi 1000 restoranını sıralamakta, aynı zamanda restoran bulucusunda yer alan 200 ülkede 27.500’den fazla restoranı içeren veri tabanı sayesinde en büyük restoran rehberidir. uygulama. La Liste, çok faktörlü ve objektif puanlama yöntemiyle dünyanın ilk algoritma tabanlı restoran değerlendirme sistemi olarak biliniyor.

Biletler; Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın