Zamansız Sofralar’da OKKA’lı Türk kahvesi keyfi

Yaratıcılık, ağırlama, sunum, lezzet ve teknolojiyi bir araya getiren ‘Bereket’ temalı Reflections İstanbul – Zamansız Sofralar sergisi Arzum sponsorluğunda Esma Sultan Yalısı’nda sanatseverlerle buluşuyor. Türkiye’de ilk kez yapılacak, hayal gücünün sınırlarını aşan özel sergiyi gezmek için gelenler, Arzum OKKA ürünleriyle hazırlanmış tam kıvamında, bol köpüklü ve eşsiz lezzetteki Türk kahvesinin tadına varma fırsatı elde edecek.

Arzum OKKA’nın sponsoru olduğu ‘Reflections İstanbul – Zamansız Sofralar’ sergisi, 5-8 Ekim tarihleri arasında Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilecek. Reflections İstanbul’un ‘Bereket’ temasıyla hazırladığı Zamansız Sofralar sergisinde; yaratıcılık, ağırlama, sunum, lezzet ve teknoloji bir araya gelecek. Arzum, hem serginin olduğu Esma Sultan Yalısı’nın giriş katında hem de dışarıda Arzum OKKA aracının da yer alacağı özel oturma alanında Türk kahvesi ikramı yapacak.

Arzum OKKA Ailesi üyeleriyle tanışma fırsatı

The Marmara Grubu ev sahipliğinde Türkiye’de ilk kez yapılacak çok yönlü ve hayal gücü sınırlarını aşan özel sergiyi izleyenler, hem gerçeküstü bir deneyime tanıklık edecekler hem de 500 yıllık geçmişe sahip Türk kahvesi kültürünün Arzum OKKA yorumunun keyfine varma fırsatı yakalayacaklar. Katılımcılar Arzum OKKA’ya ayrılan özel alanlarda, Arzum OKKA Ailesi’nin yüksek teknolojiye sahip zengin ürün çeşitliliğini yerinde inceleyebilecek. İsteyen okkalı, bol köpüklü, tam kıvamında ve lezzetli Türk kahvesi içebilecek isteyen baristanın nar kullanarak hazırlayacağı Türk kahvesi ile bağlantılı farklı kokteylleri yudumlayabilecek. Arzum OKKA, pandemi nedeniyle güvenlik endişesine yer bırakmamak için Türk kahvesini klasik fincan yerine Nar ve Bereket konseptli olarak hazırladığı karton fincanlarla sunacak.

Yaratıcılık, ağırlama ve sunum bir arada

Arzum Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kolbaşı, kendisi için vazgeçilmez bir tutku olan Türk kahvesi kültürünü tüm dünyaya yaymayı misyon edindiklerini ve bunun için de var güçleriyle çalıştıklarını vurguladı. Türk kahvesinin dünya gastronomisinde önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Kolbaşı, “Türk kahvesi makinelerimiz Arzum OKKA ailesi aracılığıyla, sektörümüzle Türk gastronomisini mümkün olduğunca yakınlaştırmaya çalışıyoruz. İnovasyonu odağımıza alarak tasarladığımız yüksek teknolojili ürünlerimizle sektörde ezberleri bozarken, bir yandan da Zamansız Sofralar gibi gerçeküstü ve ezber bozan organizasyonları desteklemeyi önemsiyoruz. Yaratıcılık, ağırlama, sunum, lezzet ve teknolojiyi bir araya getiren bu özel etkinliği, aynı özellikleri barındıran Arzum OKKA’larımız ve Türk kahvemizle çok bağdaştırıyoruz. Sofraların birleştiriciliği üzerinden yola çıkılarak, farklı disiplinlerden teknoloji ve sanatı bir araya getiren Zamansız Sofralar sergisi ile kişileri aynı keyifte birleştiren Türk kahvesini buluşturmak bize büyük mutluluk veriyor” diye konuştu.

Sosyal Medya'da Paylaşın