YOFest’21 ile Çikolata Haftası başlıyor

YOTEL İstanbul, tüm dünyadaki YOTEL otelleri ile birlikte İstanbul Havalimanı otelinde YOFest’21 adı altında çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediyor. Haziran’da başlayan ve Ekim ayı sonuna kadar sürecek festivalde 12 Temmuz itibariyle Çikolata Haftası gerçekleştirilecek.

1950 yılında ticaret hayatına başlayan, %100 Türk markası Zambo Çikolata ile anlaşan YOTEL, 12 – 18 Temmuz tarihleri arasında geçmişten günümüze yaşanan bir nostalji olan Meşhur Beyoğlu Çikolatası ile çikolata şelalesinden tatları kara tarafındaki otelde konuklara ve havalimanı ziyaretçilerine sunacak. YOTEL İstanbul’un hemen girişinde bulunan yeme, içme, sosyalleşme alanı Komyuniti Restaurant’ta gerçekleşen festivalde, katılımcılar Şef İskender Kara tarafından hazırlanan festivale özel lezzetleri tadacak.

12 Temmuz’da başlayacak olan Çikolata Haftasının ardından 26 Temmuz’da kahve haftasını gerçekleştirmeye hazırlanan YOFest, bira haftası, şarap ve peynir haftası ve viski tadım haftasıyla Eylül ayında da konuklarını ağırlamaya devam edecek.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın