Yıldız Şeflerden Simon Rogan, Gastromasa 2022’de!

Bu sene yedincisi gerçekleşecek olan, gastronomi dünyasının en önemli Michelin yıldızlı şeflerini, sommelierleri, miksolojistleri, trend yaratan mutfak dehalarını Türkiye’de ağırlayan Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı, dopdolu programı ve seçkin katılımcılarıyla gastronomi dünyasını şekillendirmeye ve ufkumuzu açmaya bu yıl da devam ediyor. 19-20 Kasım’da “Sürdürülebilirlik & Biyoçeşitlilik” temasıyla Gastromasa; Gastromasa Pastry, Gastromasa Bar, Gastromasa Hospitality olarak yeni konseptleri ile dünya gastronomisine damgasını vurmaya hazırlanıyor!

Yıldız şeflerden Simon Rogan, Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek organizasyonda gastronomi sektörü ve tutkunları ile buluşuyor.

Simon Rogan’ın Lake District restoranı L’Enclume, bugün üçüncü Michelin yıldızını alarak İngiltere’nin kuzeyinde bunu yapan ilk restoran oldu. L’Enclume üçüncü Michelin yıldızını kazandı.Duyuru, Simon’ı gıpta edilen üç yıldız statüsünü alan üçüncü İngiliz şef yapıyor, L’Enclume İngiltere’deki sekiz restorandan biri ve dünya çapında 134 restorandan biri.2020’de Roganic Hong Kong, açıldıktan on aydan kısa bir süre sonra bir Michelin yıldızı kazandı ve 2021’de bir Michelin Yeşil Yıldızı tarafından alındı ​​ve Roganic’in şehirdeki restoran sürdürülebilirliği alanında lider olduğunu vurguladı.

Biletler Biletix’te https://www.biletix.com/etkinlik/12W01/TURKIYE/tr

Sosyal Medya'da Paylaşın