Yeni yılın en özel hediyesini arayanların yeni adresi: İbrahim Güler Design Studio

Yılın en renkli ve en ışıltılı zamanı yaklaşırken, sevdiklerinizi benzersiz hediyelerle özel hissettireceğiniz yepyeni bir adresiniz var… Yaşam alanlarına prestij katan projelerle mimari ve iç mimari hizmet veren İbrahim Güler Design Studio, dünyaca ünlü dekorasyon markalarının birbirinden eşsiz tasarımları ve aksesuarlarıyla yeni yılı karşılıyor. Misafirlerine yılbaşı sofralarına renk katacak takımlardan, renkli ve eğlenceli aksesuarlara kadar birçok alternatif sunan İbrahim Güler Design Studio’da, değerli ressamlardan tablolar ve imzalı özel tasarım ürünler de bulmak mümkün.

Şehrin kalbinde, Bağdat Caddesi’ne çok yakın bir noktada, Göztepe’de konumlanan İbrahim Güler Design Studio, yeni yılı dünyaca ünlü tasarım ürünleri ile karşılıyor. Yılın özel hediyesini arayanlar ve hayallerindeki yeni yıl atmosferini evlerine taşımak isteyenler için eşsiz hediye alternatifleri sunan İbrahim Güler Design Studio, bu yılbaşı hem kendini hem de sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin yeni adresi olacak.

Yılbaşı sofraları hiç bu kadar farklı olmamıştı

Yaşam alanlarında eşsiz dokunuşlara imza atan İbrahim Güler Design Studio, yılbaşı sofralarına da renk ve eğlence katıyor.  Dünyaca ünlü New York merkezli Mackenzie-Childs markasının en sevilen ürünlerine yer veren İbrahim Güler Design Studio, çaydanlıklardan kaselere, kahve fincanlarından kupalara kadar pek çok özgün ürünle yılbaşı sofralarını süslüyor. Mackenzie-Childs’nin tamamı elde boyanan ve kusursuz desenlerinin özgün renklere eşlik ettiği dekorasyon ürünlerinden oluşan seçkisi, yeni yılın ruhuna ışık tutuyor. Markanın geleneksel teknikler kullanılarak oluşturulan tasarımlarındaki fırça darbelerinden, usta zanaatkarların imzası okunuyor. Sofra ve dekorasyon kavramlarına marjinal bir yorum getiren MacKenzie-Childs’ın birbirinden özel el boyaması tasarımları ve ikonik damalı ürünleriyle yılbaşı sofralarınız, bu yıl hiç olmadığı kadar farklı olacak.

Hayallerinizdeki yeni yıl atmosferini yakalayın

Dekorasyon ile patisserie konseptini bir araya getirdiği farklı yüzüyle de dikkat çeken İbrahim Güler Design Studio, rengarenk el yapımı seramikler, emaye ve cam eşyaların yanı sıra yaşam alanları için tasarlanan birbirinden özgün objeleri ile de dikkat çekiyor. Yeni yılda kendini ve sevdiklerini mutlu edecek farklı bir hediye arayışında olanlar için pek çok alternatif barındıran mağaza, yılın en renkli ve en ışıltılı zamanı için mükemmel bir seçim. Yılbaşı sofraları dışında değerli ressamların tabloları ve imzalı özel tasarım ürünlerin de bulunabileceği İbrahim Güler Design Studio, dünyaca ünlü markaların birbirinden eşsiz ürünleri eşliğinde hayallerindeki yeni yıl atmosferini yakalamak isteyenleri bekliyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın