Yeni yıla Bodrum’da girmenin ayrıcalığı The Marmara Bodrum’da!

The Marmara Bodrum yılbaşı gecesine özel hazırladığı program ve sürprizlerle yeni yıla benzersiz bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Özgün ve seçkin hizmet anlayışıyla dikkat çeken The Marmara Bodrum’da yeni yıl heyecanı başladı! Geceye özel hazırlanan menüsü, canlı performansı ve DJ partisi ile çok özel bir gece hazırlayan The Marmara Bodrum, Ege’nin baş döndüren atmosferini yılbaşı gecesine taşıyor.

The Marmara Bodrum’da Ege Denizi ile bütünleşen bir yılbaşı

Muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde, Tuti’de gerçekleşecek olan yılbaşı programıyla The Marmara Bodrum, müdavimlerine unutulmaz bir yılbaşı gecesi sunacak. Yılbaşı programı, Tuti’nin benzersiz Ege Denizi’yle bütünleşen atmosferinde, birbirinden lezzetli seçeneklerle zenginleşen gala menüsü ve gitarist Selim Tuğlun’un canlı performansıyla geceye başlangıç yapacak. Yemek sonrasında ise eğlence DJ Gökhan Şakrak’ın keyifli performansıyla katlanarak devam edecek.

The Marmara Bodrum, yılbaşında da Bodrum’u dört mevsim yaşamak isteyenlerin değişmez adresi olmaya hazır. Muhteşem gün batımı manzarası, şehir merkezine yakınlığı, lüksü, konforu ve hijyeni buluşturan The Marmara Bodrum, butik otel anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın