Yeni yıl, yeni siz: METT Hotel & Beach Resort Bodrum

Sade ve neşeli Akdeniz hayatından ilham alan Haremtan Koyu’ndaki METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kış döneminde de Bodrumlulara Raise Fitness ile hizmet vermeye devam ederken, sporseverleri yılbaşına özel üyelik programlarıyla dinamik bir kışa davet ediyor.

Raise Fitness’ta günlük girişin yanı sıra, aylık, üç ve altı atlık fitness üyeliği imkanlarını, yılbaşına özel fiyatlarla sunuluyor. Muhteşem bir manzaraya karşı spor yapabileceğiniz Raise Fitness, ihtiyaç duyulabilecek tüm temel fitness ekipmanlarına sahip olmasının yanı sıra, yoga ve pilates uygulamalarını da destekliyor. Antrenör eşliğinde kişiye özel bir egzersiz programında çalışmak isteyenler için, kişisel antrenörler de Raise Fitness’da…

Vücut ve Cilt Bakımları, MOI Spa’da

850 metrekareye yayılan MOI Spa’da ise, klasik masajlardan Uzak Doğu masajlarına, farklı bakımların bir arada kullanıldığı ritüellerden cilt ve vücut bakımlarına uzanan geniş bir yelpazede yenilenme seçenekleri mevcut. Spa’da ayrıca Türk hamamı ve sıcak kapalı havuzun yanı sıra sauna, direkt bedeni ısıtan ve kasları daha rahat dinlendiren kızılötesi sauna, jakuzi, buhar odası ve dinlenme alanları var.

Ege kıyısındaki taptaze tuzlu deniz havasını içine çekmeye doyamayanlar için, özel tuz odası da konukların hizmetinde. “Haloterapi” olarak da bilinen tuz terapisi, uzun yıllardır gerek alerji, astım gibi rahatsızlıkların semptomlarını azaltmada gerekse bazı cilt rahatsızlıklarının iyileştirilmesinde ve genel rahatlama için destekleyici olarak kullanılan bir uygulama.

Yılbaşına özel paketler içeren Raise Fitness ve MOI Spa ile kış boyu zinde ve fit olmak isteyen Bodrumlulara hizmet eden METT Hotel & Beach Resort Bodrum, kış boyu açık olan villalarıyla da Bodrum’daki kaçış noktanız olmaya devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın