Yeni yıl sofraları Bahçeden Ortaya Karışık ile şenlenecek

Yeni yılı keyifle karşılamak isteyenlerin tercihi, yine Peyman’ın birbirinden gurme tatları olacak. Bu yılki yılbaşı sofraları, her geçen gün genişleyen Bahçeden Ortaya Karışık Ailesi ile daha da renklenecek. Bahçeden Ortaya Karışık ailesinin Gurme, Asorti, Klasik, Kara Şimşek’li ve Soslu çeşitleriyle, yılbaşı sofraları her zamankinden daha lezzetli, sohbetler her zamankinden daha keyifli olacak.

Geleneksel kuruyemişleri yenilikçi ve gurme dokunuşlarıyla bambaşka noktalara taşıyan Peyman, Bahçeden Ortaya Karışık ürünleriyle bu yıl da yılbaşı sofralarının aranılan lezzetleri arasındaki yerini alacak. Bahçeden uzmanlığı ile özenle seçilen kavrulmuş kuruyemişleri bir araya getiren Ortaya Karışık Ailesi; Gurme, Asorti, Klasik, Kara Şimşek’li ve Soslu ürün seçenekleriyle lezzeti ve sağlıklı atıştırmalığı bir arada isteyenlerin ilk tercihi olacak.

Bahçeden ile Ortaya Karışık bir mutluluk!

Bahçeden Ortaya Karışık Ailesi’nin klasikleşen lezzetleri, her sene olduğu gibi bu yılbaşında da yeni yıl menülerinin değişmeyenleri olarak sofralarda yer almaya devam ediyor. Antep fıstığı, fındık, yer fıstığı ve leblebi gibi sevilen kuruyemişlerin en kalitelisini sunan Bahçeden Ortaya Karışık Gurme; diğer karışık ürünlerden farklı olarak içeriğinde yer alan tuzlu kavrulmuş fındık ile ağızlarda lezzet şöleni yaşatıyor.

Ortaya Karışık Asorti; kaju fıstığı, iç tatlı badem, iç Antep fıstığı, iç fındık gibi seçkin tatlarla uzun yılbaşı eğlencelerine atıştırmalık olarak da eşlik ediyor.

Klasiklerden vazgeçemeyenlerin tercihi ise geleneksel tatlarımızdan kuru üzüm, kavrulmuş tuzsuz yer fıstığı, kavrulmuş tuzsuz leblebi, kavrulmuş iç fındık ve kavrulmuş tuzsuz iç bademi buluşturan Ortaya Karışık Klasik olmaya devam ediyor.

Zengin aromalarıyla sos severlerin beğenisine sunulan Ortaya Karışık Soslu; peynir, barbekü, taco, paprika gibi aroma çeşnili kavrulmuş kuruyemişleriyle tam bir gurme lezzeti yaşatıyor.

Ortaya Karışık ailesinin son lezzetlerinden olan glütensiz, çifte kavrulmuş iri taneli Ortaya Karışık Kara Şimşek’li, yeni yıl sofralarında lezzet arayanların keyfine keyif katıyor. Fındık, leblebi ve yer fıstığı ile efsane lezzet Kara Şimşek’i aynı pakette buluşturan Ortaya Karışık Kara Şimşek’li, yılbaşı gecesinin bitmeyen sohbetlerinin en yakın eşlikçisi olmaya aday.

Her geçen gün zenginleşen Ortaya Karışık Ailesi’nin gurme tatları, glütensiz ve yüksek lif oranıyla herkesin gönül rahatlığı ile tüketebileceği lezzetler içeriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın