Yaz akşamları Toro Latin Gastro Bar’da hayat buluyor!

Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul içinde konumlanan dünyaca ünlü Toro Latin Gastro Bar, yaz akşamlarına damgasını vurmaya hazırlanıyor. Latin Amerika ve Asya Mutfağının seçili lezzetlerini Boğaz manzaralı terasında sunan Toro Latin Gastro Bar, aynı zamanda Cuma-Cumartesi akşamları DJ performanslarıyla renkleniyor.

Toro Latin Gastro Bar şık dekorasyonu ve enfes Boğaz manzarasına sahip  keyifli terasıyla  Latin Amerika ve Asya kültürünün en lezzetli örneklerini misafirleriyle buluşturuyor. Dünyaca ünlü, ödüllü şef Richard Sandoval kendi yorumlarını taşıyan yemekleriyle misafirlerini gastronomik bir yolculuğa çıkaran bar, Cuma ve Cumartesi akşamları ise DJ performansıyla eğlencenin dozunu artırıyor.

250 yıllık tarihi hamam binasının restore edilmesiyle birlikte yenilenen konseptine kavuşan Toro Latin Gastro Bar, misafirlerine sunduğu Boğaz manzaralı terası ve barı ile unutulmaz bir deneyim vadediyor. Menüde yer alan sıra dışı lezzetlere ise yetenekli barmenler tarafından hazırlanan el yapımı kokteyller eşlik ediyor.

Toro Latin Gastro Bar’ın imza lezzetleri

Latin Amerika Kültürü’ndeki büyük ve yakın aile kavramını yansıtan tadımlık tabaklar misafirlere Pan-Latin ve Asya Mutfakları’nın lezzetini daha yakından tanıma, paylaşma ve deneyimleme imkanı sunuyor. Çarşamba akşamları Sushi, Perşembe akşamları Steak geceleri düzenleyen restoran, Cuma- Cumartesi günleri ise gerçekleşen DJ performansıyla dikkat çekiyor. Peru Mutfağı’na özgü sushiler ve bölgeye özel ceviche’lere ek olarak “Dry Aged” olarak bilinen kuru dinlendirilmiş et seçenekleri Toro Latin Gastro Bar’ın imza lezzetleri arasında yer alırken, özel olarak hazırlanan kokteyller de menüye zenginlik katıyor.

Toro Latin Gastro Bar, Latin Amerika ve Asya Mutfağı’nın eşsiz gurme deneyimlerini, büyüleyici atmosferinde deneyimlemek isteyen tüm misafirlerini bekliyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın