Yarısı tamamlanan Deluxe İstanbul Resort icradan satılık!

Mersin Erdemli’de inşaat aşamasındaki otel icradan satışa çıkarıldı.

Erdemli İcra Dairesi Mersin Erdemli Tömük Mahallesindeki 2 adet betonarme otel binasını icradan satışa çıkardı. 75 ada 56 Parselde bulunan 10 bin 74 metrekare alana sahip Deluxe Istanbul Resort Hotel otel binası ve arsası Mersin – Antalya karayolunun 500 metre güneyinde yer alıyor. 2002 yılında otel ve sosyal tesis olarak yenileme ruhsatı alınan yapıda keşif tarihinde yapılan incelemede betonarme imalatının ve dış cephe kaplamalarının tamamlandığı, ancak iç cephede alçı sıva, seramik, mermer gibi imalatların yenilenme aşamasında olduğu, odaların ıslak hacimlerinde seramiklerin söküldüğü ve ince işler ile ilgili tadilat aşamasında olduğu görüldü.

Yüzde 50’si tamamlandı

İcradan satış ilanında Deluxe Istanbul Resort Hotel binasının mevcut durumu değerlendirildiğinde %50 oranında tamamlanmış kabul edilebileceği belirtildi.

34 milyon 109 bin lira, ihale 27 Ocak’ta

Deluxe Istanbul Resort Hotel binası için 34 milyon 109 bin 421 lira kıymet biçildi. Otel binası için 27 Ocak saat 10.00’da Erdemli Belediye Başkanlığı Nikah ve Konferans Salonu 4. kat’ta satış ihalesi düzenlenecek. İhale açık artırma suretiyle yapılacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın