Wish More Hotel İstanbul’da SPA keyfi

Kaliteli ve rahat bir konaklama deneyiminin yanı sıra, merkezi konumuyla da misafirlerine kolaylık sağlayan Wish More Hotel İstanbul, çalışma hayatının yoğun gündeminden uzaklaşarak keyifle vakit geçirmek ve sağlığını korumak isteyenler için konforlu ve keyifli bir deneyim sunuyor. 

Wish More Hotel İstanbul’un genişliği ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile dikkat çeken fitness ve SPA kompleksi, Wish More Fitness & SPA’nın içinde yer alan lüks yüzme havuzu, hem otelde konaklayan hem de otel dışından gelen misafirleri ağırlıyor.

Rahatlık ve lüksün mükemmel uyumu

Rahatlık ve lüksün mükemmel uyumunu yansıtan Wish More Hotel İstanbul, kapalı yüzme havuzuyla hem yaz hem de kış ayları boyunca yüzme sporundan vazgeçmeyenler için bir cazibe merkezi olmayı sürdürüyor. Beş yıldızlı otelin ozon sistemi ile temizlenen yüzme havuzu spor yaparken sağlığına ve suyun temizliğine dikkat eden misafirleri gözeterek, hijyene verdiği önem ile farkını ortaya koyuyor.

2000 metrekarelik genişliği ile dikkatleri üzerine çeken Wish More Fitness & SPA, büyüklüğü ve konforu ile ruhu ve bedeni arındıran hizmetler sunuyor. Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezinin yanı sıra, son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip fitness salonu ile de dikkat çekiyor. Konusunda uzman Uzak Doğulu masaj terapistlerinin görev yaptığı modern SPA merkezinin beş ayrı masaj odası bulunuyor.

Ruhunuz dinlensin, bedeniniz rahatlasın

Tercih edeceğiniz masaj yağlarından birini kullanarak yapılan aromatik ve rahatlatıcı masaj Wishmore Signature Bakım, iki terapistin senkronize olarak yaptığı Dört El Masajı, vücuttaki eklem ve kasları özel baharat torbaları ile baskılar uygulanarak rahatlattığı Bitkisel Masaj ve dahası rahatlatıcı masajlar, sizi kendinizden geçirerek rahatlamanıza yardımcı olacak. Özel dokunuşlarla yapılan bu sakinleştirici ve dinlendirici masajlar ile bırakın ruhunuz dinlensin, bedeniniz rahatlasın.  

Sosyal Medya'da Paylaşın