W Istanbul’un Gizli Bahçesi Secret Garden, Yaz Sezonuna “Merhaba” Dedi

W Istanbulda şehrin sesinden ve kaosundan uzak izole bir bahçe olan Secret Garden açıldı. Akaretler’in sofistike ve özgür ruhu W Istanbul, yeni yaz sezonunda İstanbulun yazlık bahçesi Secret Garden ile birlikte yaşamı kutlamak ve misafirleriyle paylaşmak için eşsiz bir deneyim sunuyor.

W Lounge’daki birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinlikler, yaz sezonunda açık alana taşınıyor. W Istanbulun ikonik gizli bahçesi Secret Garden, ferah alanında, leziz kahvaltısı, eşsiz atıştırmalıkları, birbirinden güzel W imzalı kokteylleri, canlı DJ performansları ve partileriyle misafirlerine unutulmaz yaz akşamları yaşatmak için hazır.

Secret Garden, yaz aylarında şehir hayatından uzak, izole bir şekilde, misafirlerine İstanbulun önde gelen miksolojistleri tarafından hazırlanan leziz kokteylleri yudumlamak ve anın keyfini çıkarmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Akaretler Sıraevlerde W İstanbul içerisinde yer alan Secret Garden, bu yaz, eğlencenin enfes mutfak deneyimleri, hareketli müzikleri, canlı eğlencesi ve imza kokteylleri ile buluştuğu vazgeçilmez bir mekân olmaya devam ediyor. Şehrin ortasındaki bu izole mekanda kahvaltı deneyimi, gününüze güzel bir başlangıç yapmayı garantiliyor.

W Istanbul; haftanın her günü yeme-içme, spor, meditasyon ve eğlence için kaliteli ve zengin çözüm önerileriyle, zamanı dolu dolu yaşamaya bekliyor. W Istanbul’da her salı Suna Çolak ile Mixology Masterclass, her Çarşamba Café Cubano Live Performance ile Tex-Mex ve her Cumartesi DJ Set + Live Percussion show ile  farklı ve sıra dışı aktiviteler de devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın