Villa Azur Bodrum Beach & Restaurant yenilenen menüsü ve hizmetleriyle sezona damgasını vurmaya hazır!

2011 yılında Miami’de eğlence ve lezzet tutkunlarına kapılarını aralayan ve kısa zamanda ünü tüm dünyaya ulaşan Villa Azur, ilk defa Yalıkavak D PLAJ Bodrum’da açtığı Beach & Restaurant konseptiyle yaz sezonu için hazırladığı sürpriz yeniliklerle misafirlerini ağırlamaya başladı!

Michael Martin ve ortaklarının birlikte hizmete sunduğu ve açıldığı günden beri dünyanın en önemli yıldızlarına ev sahipliği yapan Villa Azur, D PLAJ Bodrum’da hizmet veren Beach & Restaurant konseptiyle dünyanın en önemli lokasyonlarına referans oluyor.

Büyüleyici atmosferinde misafirlerine standartların ötesinde bir hizmet sunacak

2021 Yaz Sezonu için büyük titizlikle hazırlanan Villa Azur Beach Restaurant Bodrum büyüleyici atmosferinde bu sezon misafirlerine standartların ötesinde bir hizmet sunacak. Baştan aşağı yenilenen, Güney Fransa ve Akdeniz esintilerinin hakim olduğu menüsüyle gurmelerden tam not almaya hazırlanan Michael Martin ve Villa Azur Beach & Restaurant Bodrum ekibi sezon için oldukça iddialı.

Bodrum’u Türkiye’nin French Riviera’sı olarak betimleyen Michael Martin, Beach Club konseptini dünyada ilk kez Bodrum Villa Azur’da açmanın mutluluğunu yaşıyor. Eğlence ve yeme içme sektörünün dünyadaki önemli isimlerinden olan Michael Martin, ‘D Plaj Bodrum’da yarattığımız Villa Azur Beach & Restaurant’ dünyanın en önemli yerleri için bir referans olacak. Dallas W Hotel’de, St Tropez French Riviere’da Las Vegas The Palazzo’da, Meksika’da açtığımız mekanlarımızla birlikte Bodrum’da da verdiğimiz lezzeti ve hizmeti dünya standartlarına taşıyacağız’ diyerek gelecek her misafirin memnuniyetle mekandan ayrılacağının altını çizdi.

Yalıkavak Tilkicik Koyu’nun efsunkar atmosferinde eşsiz lezzetlerle buluşacaksınız

Gündüzden geceye devam edecek lezzet ve hizmet kalitesi için özenle hazırlanan Villa Azur Beach & Restaurant Bodrum tüm misafirlerine ayrıcalıklı bir deneyim sunmayı hedefliyor. Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda bulunan D Plaj Bodrum’da hizmet veren Villa Azur Beach & Restaurant Bodrum’un efsunkar atmosferindeki plaj ve iskelesinde eşsiz lezzetler eşliğinde kokteylinizi yudumlayıp güneşin ve denizin tadını çıkartabilecek, ardından da geçirdiğiniz vakti benzersiz gün batımı eşliğinde sonlandıracaksınız. Akşam yemeği ve eğlence aktivitelerinde de sezon boyunca sürpriz etkinliklerle karşılaşacaksınız.

Bu sezon iyi lezzeti, hizmeti ve lüksü  elegant ve şık kodlarla işlenmiş bir şekilde Villa Azur Bodrum Beach & Restaurant’ta yaşayabileceksiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın