USLA, birbirinden keyifli atölyeleri ile hem eğlenceli hem de leziz deneyimler yaşatıyor

Gastronomi alanındaki 10 yılı aşkın tecrübesiyle alanında fark yaratan, mezunlarıyla sektöre profesyoneller yetiştiren USLA, her biri uzman eğitmenler tarafından yönetilen, hem eğlenceli, hem de iştah kabartan atölyeleri ile ilgi görmeye devam ediyor.

Hem sosyalleşmek, hem sevdikleriyle güzel zaman geçirmek, hem de yepyeni lezzetler keşfederek mutfaktaki hünerlerini geliştirmek isteyenler için USLA Ocak 2022 ayı boyunca, “Dolce Vita!” İtalyan Tatlıları, London Dry Kokteyl, Tapas, “Gerçek Bir Fransız” Tatlılar, Tartlar, Taze Makarnalar, “Çizme’ye Gidiyoruz” İtalyan Lezzetleri, Los Altos Kokteyl, Gülümseyin: Cheesecake, Akşama Ziyafet Var!, Kahveye Eşlik Eden Lezzetler, “Gerçek Bir Fransız” Yemekler, Trend Pastalar, Pazardan Mutfağa Lezzetli Hikayeler, Meksika Mutfağı, Party Foods, Edinburg Kokteyl, El Yapımı Çikolatalar, Denizden Babam Çıksa!, Bi Dolu Cupcake!, Et Lezzetleri atölyelerini, her biri kendi alanındaki uzmanlığı ile ilgi gören eğitmen şeflerin önderliğinde gerçekleştiriyor.

Maksimum 10 kişi ile gerçekleştirilen USLA Ocak 2022 Atölyeleri’ne katılmak için son ana kalmadan USLA’dan ya da anlaşmalı online bilet satış platformları Biletix’ten ve Mobilet’ten bilet alarak şimdiden yerinizi ayırtmanızda fayda var.

Yenilenen USLA’dan Bambaşka Bir Deneyim Atölyesi… Pazardan Mutfağa Lezzetli Hikayeler Atölyesinde, Bir Yandan Oğuz Otay’ın Anlattığı İlginç Gastronomi Hikayelerini Dinliyor, Bir Yandan da Ekolojik Semt Pazarından Aldıklarınız ile Eğitmen Şef Cenk Akkaya Önderliğinde Yeni Lezzetler Öğrenmek için USLA Mutfağındaki Yerinizi Alıyorsunuz!

USLA, yeni yılın ilk ayını benzersiz bir deneyim atölyesi ile karşılıyor ve 22 Ocak 2022 Cumartesi günü düzenlenen Pazardan Mutfağa Lezzetli Hikayeler’in müjdesini veriyor. Kafa Radyo’daki yayınlarıyla tanınan, gezgin, yazar ve kent hikayecisi Oğuz Otay ve USLA’nın ünlü eğitmen şefi Cenk Akkaya ile düzenlenen bu atölye, sabah 10.00’da başlayıp, 17.00’a kadar devam ediyor. Atölye, USLA tarafından katılımcılara özel rezerve edilen shuttle’lar ile Cumartesi günü Feriköy %100 ekolojik semt pazarında başlıyor. Cenk Akkaya’nın önderliğinde mevsiminde lezzetler, doğru ürün nasıl seçilir gibi birçok ipucunun da yer aldığı bu semt pazarı turunda, katılımcıların alışverişlerine Oğuz Otay’ın çarşı, pazar hikayeleri ve anekdotları eşlik ediyor. Alışverişten sonra USLA’ya geçilerek katılımcılar kahvaltılarını yapıyor, eğitmen şef Cenk Akkaya da pazardan alınan taptaze ürünlerle atölyenin menüsünü oluşturuyor. Mutfakta yerlerini alan katılımcılar, Cenk Akkaya’nın tarifleri ve püf noktaları ile hünerlerini geliştirirken, Oğuz Otay da, hem eğlenceli, hem de bilgilendirici hikayelerini, deneyimlerini anlatıyor

Sosyal Medya'da Paylaşın