Ünlü San Francisco festivali yemekleriyle öne çıkıyor

San Francisco’nun ünlü Outside Lands Müzik ve Sanat Festivali, 29-31 Ekim 2021’de gerçekleşecek. Festival, neredeyse tamamı Kuzey Kaliforniya’dan gelen 85 restoran, 40’ın üzerinde şarap imalathanesi ve 30’un üzerinde bira fabrikasının yer aldığı geniş bir menü ile bugüne kadarki en çok dikkat çeken yiyecek ve içecek menüsünü duyurdu.

Bu yılki mutfak seçimi, müşterilere en iyi yiyecek ve içecekleri tatma fırsatı veriyor. Gıda Küratörü Tanya Kollar, “Outside Lands yemek listesini planlarken çeşitlilik her zaman odak noktası olmuştur” açıklamasında bulundu.

Bu yıl 85 restorandan 38’i festivale ilk defa katılacak. Yeni yüzler arasında Michelin yıldızlı şef Brandon Jew’in Çin-Amerikan klasikleri sunan Mamahuhu’su; Japon ramen ustası Tomoharu Shono’dan Mensho Tokyo; 2019 James Beard Foundation Ödülleri’nde En İyi Yeni Restoran dalında yarı finalist olan Nyum Bai; ve Tijuana’dan ilham alan Quesabirria Taco’larıyla tanınan El Garage.

ABD’de Cadılar Bayramı hafta sonu boyunca gerçekleşecek olan Outside Lands Festivali, 2021’in tüm katılımcılarının, festivale katıldıktan sonraki 72 saat içinde ya COVID-19’a karşı tam aşı olduklarına dair kanıt sunmaları ya da negatif bir COVID-19 testinin kanıtını sunmaları şart koşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın