TUI’ye geçen Club Asteria Belek, Magic Life adıyla kapılarını açtı

2020 yılının başında tur operatörü TUI’ye satılan Club Asteria Belek, TUI Magic Life Belek adıyla misafirlerine kapılarını açtı.

Geçtiğimiz yıl TUI’ye satılan Belek’teki Club Asteria Belek, TUI Magic Life Belek 1 Temmuz’dan itibaren hizmet vermeye başladı. 594 odası, 8 havuzu 10 kaydıraklı aqua parkı ve kapsamlı su sporları tesisleri bulunan otelin açılışına Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı. Ahmet Misbah Demircan, TUI AG Merkez Hannover-Almanya’dan TUI Magic Life ve Robinson Club Yönetici Direktörleri Bernd Mäser ile Tobias Neumann, TUI Hotels & Resorts Yönetim Direktörü Thomas Pietzka, TUI Hotels & Resorts Finans Direktörü Thomas Lindner, Tunus’tan Magic Life Hotels Yönetim Direktörü Mossaab Battikh, TUI Hotels Türkiye yöneticileri ve daha çok sayıda isim katıldı.
Açılışta konuşma yapan Ahmet Misbah Demircan, Türkiye’nin tesisleri, yatırımcıları ve çalışanları ile pandemi koşullarına kendini iyi hazırladığını söyledi. TUI, bu tesisi pandemiden hemen önce satın aldı ve yatırım yapmaya da devam etti. Özellikle bu süreçte sabır, güven ve özveri gösteren tüm TUI yetkililerine saygı ve selamlarımızı sunarız. Buraya tatile gelmek isteyen misafirlerin sadece Antalya’nın sıcaklığını değil, insanımızın cana yakınlığını da tercih edeceğine eminim” dedi.
TUI Magic Life Belek
TUI Magic Life Yönetim Direktörü Bernd Mäser ise, “Yeni kulübümüz, aqua parkları, geniş su sporları yelpazesi ve kendinizi ormandaymışsınız gibi hissettiren bahçeleriyle size hem doğal hem de dingin bir ortam sağlıyor. Türkiye’de tatil talebinin giderek arttığını görüyoruz. TUI Magic Life Belek ile birlikte yine popüler tatil beldesindeki ‘her şey dahil’ markasına ait 5 kulüp, tüm misafirlerine hizmet vermeye hazır” dedi.
Sosyal Medya'da Paylaşın