Thermomix TM6 çorba ziyafetini sofralara getiriyor

Kökeni yüzyıllar öncesine dayanan ve kelime anlamı ‘iyi beslenmek’ olan çorba, 17. yüzyıldan bu bugüne kadar gelen soğuk kış günlerinin en güzel ilacıdır. Besin değeri açısından faydalı, ısıtan, vücudun serotonin seviyesini artıran çorbaları ise Thermomix TM6 ile başında beklemeden yapabilirsiniz. Kabaklı bezelye çorbası, balkabağı çorbası, mercimek ve ezogelin çorbasını istediğiniz pürüzsüzlükte, tam kıvamında ve hızlı hazırlamak oldukça kolay!

Thermomix TM6, yemeği ve yemek yapmayı seven, sağlıklı beslenmek isteyenler için Cookidoo’da akla gelmeyecek binlerce tarif sunan çok yönlü bir dijital mutfak aleti olarak hayatı kolaylaştırıyor. Hiç yemek yapmayı bilmeyenlerin bile sofralarda mucizeler yaratmasına olanak sağlayan Thermomix TM6, gıdaları besin değerlerini kaybetmeden pişiriyor.

Sürekli yenilenen modları, daha büyük ve dokunmatik ekranıyla tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix’in yeni modeli TM6, sürekli başında bekleyip karıştırmanıza gerek kalmadan tam kıvamında çorbalar hazırlamanıza kolaylık sağlıyor.

 

Yemek yapma alışkanlığınızı değiştirecek

Aynı karıştırma kabının içinde başka kap kirletmeden, doğrayan, öğüten, karıştıran TM6 ile istediğiniz pürüzsüzlükte çorbalar hazırlayabilirsiniz. Sebze sevmeyenlerin bile bayılarak tüketeceği, bağışıklığınızı yükseltecek, antioksidan ve vitaminler bakımından güçlü balkabağı çorbası, zengin besin değerlerine sahip olan yeşil mercimek çorbası, lif, protein ve mineral kaynağı enfes kabaklı bezelye çorbası sadece birkaç dakikada hazırlanabiliyor.

Mutfaktaki en iyi yardımcınız

Thermomix® TM6’nın büyük ve dokunmatik ekranına direk entegre olan wi-fi ile Cookidoo’ya dolayısıyla dünyadan 60.000’den fazla tarife erişebilirsiniz. Öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon gibi sürekli yenilenen fonksiyonlarıyla TM6, mutfakta harikalar yaratmanızda en büyük yardımcınız olacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın