The Steeve’de Paella keyfi !

Kuruçeşme’de yer alan ve Şef İsmet Saz imzası taşıyan The Steeve, büyüleyici lezzetlerin yer aldığı menüsü ve deniz manzaralı, şık dekorasyonu ile eşsiz bir Paella akşamı sunuyor.

Yeri doldurulamayacak lezzetleri ile kısa zamanda gastronomi dünyasının en iyilerinden olmayı başaran The Steeve, Şef İsmet Saz’ın yeni yorumladığı Latin Lokal lezzetler ile misafirlerini etkilemeye devam ediyor. Şef İsmet Saz’ın özgün yorumlar kattığı özel Latin lokal menüsünde hayranlık uyandıran seçeneklerden biri de Paella…

Karışık deniz mahsulleri ile safranın verdiği aroma buluşmasının kusursuzluğunu The Steeve Paella’da tatmak mümkün… Deniz mahsüllerinin en taze halleri ile zenginlik kattığı Paella için yengeç Marmaris, Dalyan’dan, karides İskenderun, Hatay’dan özel olarak getiriliyor. The Steeve Paella, yine The Steeve’de özenle hazırlanan, İspanya’ya özgü içecekler eşliğinde sunuluyor.

The Steeve’de tüm malzemeler yerinden taze taze…

The Steeve’de kullanılan tüm malzemeler en iyi yetiştiği yerden özel olarak getirtiliyor. Şefin tercih ettiği malzemeler arasında kişniş, anason, juniper, kakule, safran, zencefil, kereviz sapı, mango, ananas, avokado gibi ürünler yer alıyor. Ekmek ise 10 yıllık ekşi maya ile özel olarak yapılıyor. Menüdeki tüm lezzetler, yenilikçi pişirme teknikleri ve kaliteli yerel malzemeler ile yorumlanarak Şef İsmet Saz farkıyla iddiasını ortaya koyuyor.

The Steeve’de unutulmaz bir akşam

Paylaşımlık eşsiz  tatları ve enfes kokteylleri arkadaşlarınızla eğlenerek deneyimlerken, dilerseniz Şef İsmet Saz’ın öncülerinden olduğu ‘chefs table’ konseptini de tercih edebilirsiniz.  Şefin tezgâhının yanı başında, mutfağın kalbinde bizzat bulunarak yemeklerin yapılışını izleme ve şefle sohbet etme imkânı bularak, bu  leziz gastronomi yolculuğunda mutfaktan tabağa tüm sürece şahit olabilirsiniz. The Steeve, iş çıkışı buluşmaları, iş yemekleri ve yoğun geçen bir haftanın ardından keyifle soluklanmak isteyenlerin tek adresi olmaya aday.

Sosyal Medya'da Paylaşın