The Souq İstanbul, “Geleneksel Türk Gecesi” konseptini yeniden yorumluyor

 Sheraton Istanbul City Center, Emre Ergani’nin son imza restoranı “The Souq İstanbul” ile İstanbul’un kalbinde “Geleneksel Türk Gecesi” konsepti ve eşsiz lezzetleri eşliğinde misafirlerini ağırlamaya başladı. 

İstanbul Beyoğlu’nun kalbinde yer alan, Taksim, Tarihi Yarımada ve Haliç gibi merkezi yerlere yakın konumuyla Sheraton Istanbul City Center’da bulunan The Souq İstanbul, geleneksel Türk gecesi eğlence anlayışına yepyeni bir soluk getiriyor.

Semazen ve oryantal dans programı ile gecenin ritmi yükseliyor

The Souq İstanbul, mekan içerisinde yer alan özel bölmeli odalar ve açık masa alternatifleri ile müşterilerine diledikleri alanda eğlenme fırsatı sunuyor. Gecenin konseptine uygun olarak ilk olarak semazen gösterisi yemeğinize eşlik ediyor. Semazen gösterişinin ardından Türk kültüründe çok önemli bir yere sahip olan oryantal dans şov ile gecenin ritmi yükseliyor. Türk ve Osmanlı lezzetlerine Alaturka müzik eşlik ediyor.

Damaklarda iz bırakan lezzetler The Souq İstanbul’da 

Türk mezelerinin servis edildiği başlangıç menüsü, Fındık Lahmacun ve Gavurdağı Salatası ile devam ediyor. The Souq İstanbul’un lezzet karışımı; Adana ve Fıstık Kebap, Kuzu Şiş, Pilavlı Közlenmiş Domates – Biber ve marine edilmiş soğandan oluşan Souq Karışık Izgara menüsü, Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında yerini alıyor. Ağzı tatlandıran Türk tatlı tabağı ile gecenin lezzeti zirveye ulaşıyor. Farklı bir “Geleneksel Türk Gecesi” konseptini misafirlerine sunan The Souq İstanbul bu farklı deneyim için misafirlerini bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın