The Peninsula Istanbul, Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli Seçildiği ‘World’s Best Awards 2024’ Listesinde Birinci!

The Peninsula Istanbul, New York merkezli seyahat dergisi Travel + Leisure’ın her yıl hazırladığı ve dünyanın “En İyi”lerini seçtiği “World’s Best Awards 2024″te “Avrupa’nın 1 Numaralı Şehir Oteli” seçildi.

Travel + Leisure dergisinin, dünyanın en iyi şehir otellerini belirlediği “World’s Best Awards 2024” te The Peninsula Istanbul, 15 otel arasından “Avrupa’nın 1 Numaralı Şehir Oteli” seçilerek onurlandırıldı. Odalar, konum, hizmet kalitesi, yemek ve değer kategorilerinde değerlendirilen otel, 2023’te açılmasının ardından bu yıl büyük bir çıkış yaptı.

İstanbul Boğazı’nın kıyısında, Karaköy semtinde yer alan ve üçü tarihi olmak üzere, toplam dört binadan oluşan otel; göz kamaştırıcı tasarımı, eşsiz yemek seçenekleri sunan restoranları, sağlıklı yaşam gurularına hitap eden Spa ve Wellness Center’ı, Haliç manzarasına hakim açık havuzu ve yüksek hizmet kalitesiyle konuklar için adeta bir cazibe merkezi niteliğinde.

The Peninsula Istanbul, her yıl yayınlanan ve milyonlarca okuyucuya ulaşan dünyanın en iyi yeni ve yenilenmiş 100 otelinin yer aldığı Travel + Leisure 2024 World’s Best Awards “No. 1 Europe City Hotel” (Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli) olarak seçildi. Listenin tamamı Travel + Leisure Ağustos 2024 sayısında ve internet sitesinde yayımlanacaktır.

The Peninsula Istanbul Genel Müdürü Jonathan H. Crook, “Birinci yılımızı henüz geride bırakmışken, dünyanın prestijli seyahat yayınlarının başında gelen Travel + Leisure  tarafından Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli ödülüne layık görülmekten büyük mutluluk ve onur duyuyoruz. Bu başarıya, ekibimizin özverili misafirperverliği ve profesyonel hizmeti ile dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizin değerli desteği sayesinde ulaştık. Misafirlerimizi İstanbul’un büyüleyici atmosferinde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın