Tarihte yolculuk hissi yaşatan bir alışveriş deneyimine açılan kapı: Beta Yeni Han

Kültürümüzün en bilinen ve ünlü lezzeti TÜRK LOKUMUNU dünyanın dört bir yanındaki tutkunlarıyla buluşturan Hacı Ali Lokumcusu’nun da yer aldığı Beta Yeni Han, Türk kültür ve geleneklerini en kaliteli lezzetler ve hizmetlerle sunduğu mağazalarla yaşatıyor.

İstanbul ve Osmanlı tarihinin izlerini taşıyan, modern dokunuşlarla taçlandırdığı atmosferinde misafirlerinin tüm ihtiyaçlarını en iyi kalitede sunan Beta Yeni Han Mağazaları; kültürümüzün imza niteliğindeki miraslarını da misafirleriyle buluşturuyor. Sofralarımızdaki yemeklerin olmazsa olmazı özel baharatlardan, sağlıklı kuruyemiş ve atıştırmalıklara, sıcak sohbetlerimiz eşliğinde yudumlanan çayların yanında olmazsa olmazımız tatlılara kadar tüm ihtiyaçları da sunuyor.

Tüm dünyanın hayran olduğu Türk Lokumunu dünyanın dört bir yanından gelen misafirleriyle buluşturan Hacı Ali Lokumcusu, kültür ve değerlerimize sahip çıkarak en kaliteli ve özel şekilde ürettiği aslına uygun gerçek lezzetleriyle fark yaratıyor.

Hacı Ali Lokumcusu yanında Beta Tea Shop, A’la Kahve Evi, Emin Han Börek, Mazgal Burger, Belita Baharat, Betum Kuruyemiş ve Benuta Çikolata gibi birçok önemli markayı yenilediği mağaza karmasında bulunduran Beta Yeni Han, tarihi yarımadanın cazibe merkezi olmaya devam ediyor yerli/yabancı turistlerin ve İstanbul halkının uğrak yeri oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın