Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts dünyanın en seçkin global seyahat ajansına katıldı!

Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, turizm alanında 100 ülkede bin 800’den fazla seçkin ve ayrıcalıklı markalardan oluşan Virtuoso’nun özel lüks seyahat ortakları portföyüne dahil olmanın gururunu yaşıyor…

Ayrıcalıklı seyahatleri, kusursuz bir tatil keyfi yaşamak isteyenlerle buluşturan Virtuoso’nun sıra dışı portföyüne dahil olan Susona Bodrum LXR Hotels & Resorts, yaşattığı benzersiz lüks tatil deneyimini tescilliyor. 20 binden fazla danışmanı ile lüks ve deneyimsel seyahat konusunda uzmanlaşmış lider bir global turizm ağı olarak tüm dünyada prestij unsuru olarak kabul edilen Virtuoso, Susona Bodrum’un varlığı ile Türkiye’de de yaygınlaşıyor.

Susona Bodrum’un sunduğu benzersiz lüks tatil deneyimi ile birebir örtüşen Virtuoso, dünyanın en iyi bin 800’den fazla ayrıcalıklı turizm markası ile ortaklık yapıyor. Virtuoso; oteller, gemi turları, tur operatörleri ve daha birçok alanda başarılı operasyonlar yürütüyor. Turizm alanında uzman ve yetenekli danışmanları ile ayrıcalıklı destinasyonlarda özel seyahatler planlayan ve yaşatan Virtuoso, limitli erişilebilirlik ile müşterilerine ayrıcalıklar sunuyor. Virtuoso’nun seyahat danışmanı ile planlanan yolculuklar, bilinen uzmanlık dünyasının inanılmaz seyahat avantajlarının kapılarını aralıyor. Aynı zamanda, sektördeki en iyi markaların en iyi düzenlenmiş portföylerine de erişim sağlıyor. Virtuoso danışmanlarının sahip olduğu deneyim ve bağlantılar, seyahatte “en iyinin en iyisini” deneyimlemek isteyenleri dünyanın farklı köşelerine kolaylıkla ulaştırıyor.

İster yakın ister uzak mesafeli unutulmaz ve lüks bir tatil için tüm iç görüleri kusursuzca bir araya getiren Virtuoso, seyahat etmenin en prestijli yolu olarak kabul ediliyor. Susona Bodrum, tüm dünyada kabul gören turizmin prestij sembolü Virtuoso’da yer almanın gururu ile 2021 yaz sezonuna iddialı bir giriş yapıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın