Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, sürdürülebilirlik fonunu TEMA’ya bağışlıyor

Dünya çapında çevre dostu ve sürdürülebilir felsefesiyle tanınan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul otelin açılışından beri sürdürülebilirlik fonunda biriken tüm geliri, Ormanlara ve doğal hayata yeniden can vermek üzere Tema Vakfına bağışlıyor.

Doğayı korumayı ve karbon ayak izini minimize etmeyi kurumsal kimliğinin bir parçası olarak benimseyen Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul, ülkemizin içerisinde bulunduğu orman yangını felaketinde, geleceğimizi yeniden yeşillendirecek tohumları atmak üzere TEMA Vakfına destek oluyor. Global Six Senses markasının bir standardı olarak her otelin oda gelirinin %0.5’ini, su satışlarının ise %50’sini aktardığı Sürdürülebilirlik Fonu ile Six Senses markası dünya çapında sürdürülebilirlik çalışmalarına destek veriyor. 2019 Aralık ayında açılan Six Senses Kocataş Mansions, İstanbul da bu fonda biriken parayı TEMA vakfına bağışlayarak ülkemizin yeniden yeşillenmesine katkı sağlıyor.

Sürdürülebilirlik ve doğayı korumak konusunda global çapta çalışmalar yürüten Six Senses; Tema Vakfı’nın “Yaşamı Yeniden Yeşerteceğiz” kampanyasına destek olarak, tüm paydaşlarını ve misafirlerini de kampanyaya dahil olmaya davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın