Sheraton İstanbul City Center’ın Executive Şefi Necati Tunuslu ödüllendirildi

Sheraton İstanbul City Center’ın Executive Şefi Necati Tunuslu, turizm sektörünün en prestijli dergilerinden Hotelier International tarafından Orta Doğu otellerinde çalışan en etkili 50 yönetici şef arasında yerini aldı. Necati Tunuslu’yu ender rastlanan bir yetenek olarak tanımlayan dergi, şefin otelin bahçesinde kurduğu tarlada kendi yetiştirdiği organik meyve ve sebzelerini kullanarak hazırladığı özgün lezzetleri de sayfalarına taşıyor. 

Açıldığı günden bu yana kalitesi ve sunduğu hizmetlerle birçok ödüle layık görülen Sheraton İstanbul City Center ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Beyoğlu’nun kalbinde şehrin merkezinde konumuyla fark yaratan otelin yeni ödülü 34 yıllık tecrübeye sahip Executive Şefi Necati Tunuslu’ya geldi.

Otelcilik sektöründen en güncel haberleri sayfalarına taşıyan, mimarlar, şefler ve otel sahipleri ile gerçekleştirilen özel röportajları ile global turizm sektörünün en önemli yayını Hotelier International, Sheraton İstanbul City Center’ın Executive Şefi Necati Tunuslu’yu Orta Doğu bölgesinde görev yapan en etkili 50 executive şeften biri olarak seçti.

Hotelier International tarafından İstanbul otelcilik dünyasının en kıdemli şeflerinden biri olarak lanse edilen edilen Necati Tunuslu’nun elinden çıkan en özel lezzetleri Sheraton İstanbul City Center’da yer alan Nev-i Lokma, The Souq Istanbul, İstanbul Baking Company’de tatmak mümkün.

Sosyal Medya'da Paylaşın