Sevilen Lucca tatları L’Express ile evlerde

L’express by Lucca, Lucca’nın sevilen lezzetlerinden ortaya çıkan, paket servise uygun geliştirilmiş menüsüyle, sadece evlere servis edilen yeni bir paket markası.

Lucca’nın modern, kozmopolit ve hip stili “L’express by Lucca” ile daha genç ve dinamik bir yapıya bürünüyor. Ev buluşmaları, partiler ve mini davetler “L’express” ile unutulmaz anlara dönüşüyor.

Mini bir parti “Catering”inden, ufak bir siparişe, Lucca’nın Satsuma gibi sevilen kokteyllerinin “premix” karışımlarından (ön karışım), Sushi ve Taco’lara tüm ihtiyaçlarınızı L’Express’den eğlenceli ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz! Çok tercih edilen “Premix” karışımlar İstanbul’da ilk defa L’express ile evlere geliyor.

Yeni bir “fine dine” ve “lüks paket servisi“ uygulaması olan Fuudy (www.fuudy.co) ile sadece online sipariş verilebilen L’express’in tatları şimdilik Etiler, Levent, sahil şeridi, Beşiktaş, Sarıyer ve Şişli’nin yakın bölgelerinden sipariş verilebiliyor.

Bebek’te Lucca’dan ayrı, yeni bir mutfakta geliştirilen L’express’in menüsü daha mini, daha pop ve daha eğlenceli Lucca tatlarını, ve daha fazlasını içeriyor. Sevilen Lucca lezzetlerinin paket servise uygun hale getirildiği “L’express” ile artık sevdiğiniz lezzetleri artık size geliyor, L’express Lucca’nın eğlenceli tarzını evlere taşıyor!

Sosyal Medya'da Paylaşın