Sevgiyi Thermomix TM6 ile en anlamlı şekilde anlatmak mümkün!

Çok yönlü dijital mutfak aleti Thermomix, yılın en özel günlerinden biri olan 14 Şubat Sevgililer Günü’nde karşısındakini özel hissettirmek ve sevgisini farklı bir dille anlatmak isteyenler için birbirinden lezzetli tarifleri TM6’da bir arada sunuyor. Cookidoo® içerisindeki 60 binden fazla tarifin içerisinde dünya mutfaklarına ait makarnalardan krakerlere, kurabiyelerden keklere kadar her damak tadına uygun birçok tarifin yer aldığı Thermomix TM6, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha da anlamlı hale getiriyor.

Her sene olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü, sevgiyi anlatmanın en anlamlı gününü aynı heyecanıyla yaşatmaya devam ediyor. Tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan Thermomix TM6 ile sevdiğinizi şarşırtacak yepyeni tarifler deneyebilir, duygularınızı anlatacak romantik bir sofra kurabilirsiniz. Taze pembe makarnadan füme somon ve kabaklı makarna, emmental peynirli bisküviden bol tahıllı kraker, bu özel güne tatlı bir dokunuş yaratacak hindistan cevizi dolgulu çikolatalı kurabiyeden cevizli çikolatalı mini kekler ve marshmallowlu mozaik dilimler sevginizi bütünleştirmek için bir araya geliyor.

TM6’nın geniş dokunmatik ekranı ve rehberli pişirme fonksiyonu gibi yenilikçi teknolojisiyle yemek hazırlarken kolaylık sağlayan ve başında beklemeye gerek kalmadan zaman kazandıran Thermomix, sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmenizi sağlarken sofranızda yer bulacak yiyeceklerle kalpleri de fethediyor. Thermomix TM6, öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon vb. sürekli yenilen fonksiyonlarıyla mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın