Sevgiyi anlatan zamansız sofralar Jumbo ile hazırlanır

Özenle hazırlanmış güzel bir yemek, birlikte olmanın ve vakit geçirmenin ne kadar değerli olduğunu anlatır… Şık yemek takımları ve onu tamamlayan ışıltılı aksesuarlar, zarif sunum tabakları ve daha birçok ince düşünülmüş detay bu sene Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak. Zamansız çizgisini yalın tasarımlarla buluşturan Jumbo, güzel sohbetlere ev sahipliği yapacak sofra ve mutfak ürünleri ile 14 Şubat’ta hazırlanacak özel sofraları taçlandıracak.

Jumbo, Sevgililer Günü’nde sevgilisine duygularını anlatmak isteyenleri şık bir sofraya davet ediyor. Yüzleri gülümseten, uzun sohbetlere aracılık eden güzel bir akşam yemeği için zarif yemek takımları, iştah açan lezzetleri buluşturan sunum tabakları, yemeklere eşlik edecek şık bardaklar ve ışıltılı çatal bıçaklar ve aksesuarlar… Unutulmaz anılara bir yenisini daha ekleyecek hoş bir sürpriz hazırlıklarının adresi bu sene de Jumbo olacak.

Sadece beraber geçirilecek güzel anlar değil, aynı zamanda yıllandıkça değeri artacak ve o günü hatırlatacak hediyelerin adresi de Jumbo. Kullandıkça yemeklere lezzet katacak pişirme grubu ürünleri, paylaştıkça anları daha da özel kılacak çay takımları, kahve sevenleri derinden etkileyecek kahve demlikleri, kupalar, termoslar ve daha fazlası… Yıllar içerisinde baktıkça o günü yeniden yaşatacak hediye alternatifleri sizleri bekliyor.

Sevginin yıllarca süreceği sofralara, paylaştıkça değeri artacak anlara eşlik etmek için Jumbo sizleri mağazalarına ve www.jumbo.com.tr adresine bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın