Sektörün dev markaları FSUMMIT’te bir araya geliyor!

Gastronomi turizmi ve ağırlama sektörünün önde gelen isimleri bir kez daha 2. Uluslararası Turizm Gastronomisi ve Ağırlama Zirvesi FSUMMIT’te bir araya geliyor! 22-23 Şubat 2022 tarihlerinde Nirvana Cosmopolitan Hotel – Cosmos City & Performance Hall’da gerçekleşecek olan etkinlik sektörün dev markalarını da buluşturuyor. Unilever Food Solutions ve Pınar’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinlik uluslararası markaların stantları ve zengin içerikli panellerle sektörün geleceğine yön vermeye hazırlanıyor. 

“Hospitality: What is Next” temasıyla ulusal ve uluslararası yatırımcıları, otel ve restoran profesyonellerini, şefleri, F&B yöneticilerini, yemek yazarlarını ve ağırlama sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getiren FSUMMIT birçok markanın desteğiyle bu yıl yine görkemli bir zirveye imza atacak. Pınar ve Unilever Food Solutions’ın ana sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin Gold Sponsoru Zwiling, Hijyen Sponsoru ise Domestos olacak. Zirvenin içecek sponsorluğunu Arzum, Lipton ve Rioba üstlenirken FSUMMIT’in sofra sponsoru ise, Güral Porselen.

FSUMMIT, sadece panelleriyle değil etkinlik alanındaki stantlarıyla da katılımcılara HORECA sektörünün kapılarını aralayacak. Onlarca markanın buluştuğu stand alanında Accolink, Altınmarka, Antalya Reçelcisi, Atalay Mutfak, Barilla, Bonna, Bonservis, Chef’s Atelier, Kristal Mutfak, Dolfin, Ekol Food, Erüst Tarım, Fasdat, For Kitchen, Frenox, Galeri Kristal, Hisar, İmpeks, İnoksan, Jumbo, Kaave Coffee, Kapp, Koza Gıda, Külsan, Kütahya Porselen, Lavazza, Lente, Limmo, Mat For Home, Metro, Migros, Ntepe, Otesan, Özmen Un, Öztiryakiler, Pirge, Porland, Rational, Redbull, Robot Coupe, Segafredo, Tadco, Tellioğlu, Transmed, Tribeca, Unifood, Unox ve Woodpeckers katılımcılarla sektörün son yeniliklerini paylaşacaklar.

Bu yıl “Hospitality: What is Next” temasıyla gerçekleşecek olan FSUMMIT, Türkiye’nin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Antalya’da gerçekleşmesi ve ağırlama sektörünün uluslararası isimlerini bu şehirde bir araya getirmesi açısından da büyük önem taşıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın