Şef Sidar Budak’ın Yeni Yıl Lezzetleri Evinize Geliyor

Bu yeni yılı, evde eşsiz lezzetler eşliğinde karşılamak isteyenler için birbirinden enfes, gurme lezzetleri bir araya getiren Şef Sidar Budak, yılın en özel günü için hazırladığı menüsünde unutulmayacak tatları bir araya getiriyor.

Et severlerin, sağlıklı ve gurme lezzet tutkunlarının sevilen isimleri arasında yer alan Şef Sidar Budak’ın, özenle hazırladığı yeni yıl menüsünde; ana yemekten mezelere, salatadan iç pilav ve tatlılara kadar birçok lezzeti bir araya getiriyor. Bu yeni yılı, evde şef lezzetleri eşliğinde karşılamak isteyenlerle özel hazırladığı menüsüyle göz kamaştıran Sidar Budak’ın yılbaşı menüsünde, şefin geleneksel Yılbaşı Hindisi, yanında kestaneli İç Pilav ve Gravyer Sos, Glaze Soslu Dana Kaburga yanında Trüflü Patates Püresi, Cafe de Paris Soslu Bonfile, Demi Glace Soslu Chateaburiand Bonfile, Beef Wellington gibi imza lezzetler yer alıyor.

Yeni yılın olmazsa olmazları eşliğinde unutulmayacak bir yılbaşı sofrası hazırlayan Şef Sidar Budak, Et En İyisi yeni yıl menüsünde, klasikleşmiş yeni yıl lezzetlerinin yanı sıra geceye damga vuracak enfes tatları bir araya getiriyor.

2023’ü evde, sevdikleriyle karşılayacaklara online e-ticaret kanalı ile özel hizmet verecek olan Şef Sidar Budak, yeni yıl için hazırladığı menüsünü mezesinden ana yemeğine, ara sıcak ve soğuklardan, tatlısına kadar tüm özel etineniyisi.com üzerinden sofralarınıza ulaştıracak. Size ise sadece yılın en özel günü için hazırlanan şef lezzetlerini sadece ısıtıp yemek ve sevdiklerinizle birlikte yeni yıl sofralarında bir araya gelmek kalacak.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın