Şef Murat Bozok’un tabaklarıyla, 2022’ye Ferida’da merhaba!

İstanbul’un yeni buluşma noktası tarihi Fişekhane’de yer alan Ferida Brasserie’nin yılbaşı menüsü tamamlandı. Şef Murat Bozok’un danışmanlığını yaptığı restoranda yılbaşı akşamı için belki de tüm yıl damaklarda iz bırakacak özel bir menü hazırlandı.

Ferida’nın yılbaşı menüsü Trüflü kestane çorbasıyla başlıyor. Başlangıçlarda meze tabağı, kuru etli Boşnak topları ve Ferida misafirlerinin vazeçilmezi olan Boşnak mantısı var. Ana yemek alternatiflerinde kuru biryan veya kestaneli hindi tercihi yer alıyor. Balkabağı tatlısıyla final yapılacak menüde 2022’nin ilk saatlerinde çorba ve sucuk ekmek ikram edilecek. Alkolsüz menünün kişi başı fiyatı 600 TL olarak belirlenirken, uluslararası imza kokteyllerin tadına bakmak isteyenler ve diğer alkol seçeneklerini değerlendirecek misafirler sabit menü fiyatı dışında bu alternatiften faydalanabilecek.

Ferida Brasserie’de bu özel gecede özel DJ performansı da sergilenecek. Tarihi atmosferde, benzersiz tatlar eşliğinde 2022’ye Ferida’da merhaba demek için ön rezervasyonunuzu şimdiden yaptırmanızda fayda var.

Sosyal Medya'da Paylaşın