Şef James Mackenzie, ödüllü bir bira fabrikasıyla iş birliği yaparak InnSpire’ı piyasaya sürdü

Michelin yıldızlı şef ve South Dalton’daki Pipe and Glass’ın sahibi James Mackenzie, ödüllü bir bira fabrikası olan Wold Top ile iş birliği yaptı. InnSpire adında yeni bir bira piyasaya süren Mackenzie ve Wold Top, narenciye ve çiçek aromalarının notalarından oluşan bir IPA oluşturdu. Şef, piyasaya sürülen yeni biraları Pipe and Glass’ın menüsüne eklediğini belirtti.

Son 15 yıldır restoranında Wold Top bira servis ettiklerini söyleyen James Mackenzie, “Pipe and Glass’taki menülerim boyunca, ürünlerimizin menşeine odaklanıyoruz ve bu yeni biranın geliştirilmesine de aynı felsefeyle yaklaştık. InnSpire’ın içindeki maltların Yorkshire’da yetiştirildiğini söyleyebildiğim için çok heyecanlıyım. Müşterilerimizi Pipe and Glass’a getirmeyi ve biraları deneyebilmeleri için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Wold Top’un Direktörü Kate Balchin şunları söyledi: “Yeni ev biralarını yaratmak için James, Kate ve Pipe and Glass ekibiyle birlikte çalıştığımız için gerçekten heyecan ve onur duyuyoruz. Yerel bölgemiz hakkında bizim kadar tutkulu insanlarla çalışmayı seviyoruz ve bu biranın, restorana müşteri olarak gelen ve James’in muhteşem menüsünü deneyen herkes tarafından beğenilmesini umuyoruz”.

Sosyal Medya'da Paylaşın