Scarlet Etiler’de yeni bir dönem!

Et konusundaki uzmanlığı ile ünlü, lezzet anlayışı ve özgün kimliği ile alanında fark yaratan İstanbul’un gözde yeme –içme adreslerinden Scarlet Etiler, yeni menüsü ve yenilenen dekorasyonu ile ilgi görüyor.

Lezzet anlayışı ve alanındaki uzmanlıkla gastronomi dünyasının favori adreslerinden Scarlet Etiler, yenilediği menüsü ve dekorasyonuyla sezon keyfini zirvede yaşatıyor.

Scarlet Etiler’de yeni bir dönem…

Lezzet konusundaki uzmanlığı ile yenilediği menüsünde de kusursuz tatlar sunan Scarlet Etiler, başta müdavimleri olmak üzere damak tadına önem verenler arasında heyecan yaratıyor.

Scarlet Etiler’in Executive Chef’i Can Akçay’ın özenle hazırladığı yeni menü lezzetleri, hem sunumlarıyla, hem de tatlarıyla iştah kabartıyor.

Scarlet Etiler’in yeni menüsünde, kendine hayran bırakan birçok seçenek bulunuyor. Mutlaka denenmesi gerekenler arasında Taze Burrata, Fırınlanmış Dana İlik, Karides Tempura, Steak Tempura, Risotto Assado, Brodetto Soslu Dana Yanak, Lavantalı Brûlée gibi lezzetler yer alıyor.

Yeni dekorasyon, yeni imaj…

Girer girmez kendini belli eden kristal sarkıt aydınlatmalar, daha ferah renkler, heybetli sütunlar, konforlu oturma grupları gibi birçok öğeyle yenilenen dekorasyon da ilgi çekiyor. Mevcut salon ve bahçenin yanı sıra özel rezervasyonla servis veren 3 ayrı VIP odasında da kişiye özel servis veren Scarlet Etiler, geniş barıyla da göz dolduruyor. İstanbul’un en büyük barı olma özelliğine sahip 13 metre uzunluktaki göz alıcı Scarlet Etiler barı, artizan kokteylleriyle tam not alırken, arzu edilen sosyal mesafeli sosyalliği de keyifle yaşatıyor.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı, yeni menüsü, 13 metrelik geniş ve ihtişamlı barı, artizan kokteylleri, kişiye özel VIP odaları gibi birçok özelliği ile öne çıkan Scarlet Etiler, kusursuz deneyimler yaşamak isteyenleri ağırlıyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın