Şaşırtan aromaları ile Nespresso sizi, “Festive Koleksiyonu”nu deneyimlemeye davet ediyor!

Nespresso’nun her yılın son sezonuna özel çıkardığı “Festive Koleksiyonu”, bu yıl “Limited Edition” kahve serisi “Variations Italia” ile öne çıkıyor…

Nespresso, 2020 yılının son aylarında kahve severlere “Variations Italia” kahve serisi ile sürpriz yapıyor. Nespresso, en yeni “Limited Edition” kahve serisi “Variations Italia” ile yeni aromalar deneyimlemeyi seven kahve tutkunlarını adeta bir İtalya yolculuğuna çıkarıyor.

İtalya’nın geleneklerinden esinlenen Nespresso Variations Italia, birlikte geçirilen sıcacık tatil anlarını kutlayan gerçek İtalyan misafirperverliğine bir saygı duruşunda bulunuyor. Festive Koleksiyonu bu yıl ilhamını, fındıklı kek “Torta di Nocciole” ve İtalyan bisküvisi “Amaretti” gibi yöresel ve geleneksel İtalyan tatlarından alıyor. Nespresso’nun “Variations Italia” serisi; üç çeşit aromalı kahveden oluşuyor.

“Variations Italia” serisindeki eşsiz acı-tatlı dokusu ile geleneksel İtalyan bisküvisi aromalı “Amaretti Flavour”, kahve severleri karakteristik badem ve vanilya notaları ile sarıyor. Fındık ve vanilya aromaları ile damakta kek tadı bırakan serinin bir diğer yeni üyesi “Torta di Nocciole Flavour” kahve tutkunlarını eşsiz kahve anlarına davet ediyor. Sıra dışı lezzeti ile “Il Caffè”, kahve meraklılarını kadifemsi tadı ve kavrulmuş tahıl aromaları ile klasik İtalyan espresso deneyiminin tam kalbine götürüyor.

Evde geçirilen özel kahve anlarının keyfini artıran Nespresso, seçkin aksesuar çeşitliliği ve farklı kahve makinesi alternatifleri ile kahve severlere ayrıcalıklı bir kahve deneyimi fırsatı sunuyor.

Nespresso’nun Limited Edition “Variations Italia” serisi Kasım ayında; Nespresso Nişantaşı, Suadiye, Zorlu Center, Akasya, Kanyon, Vadistanbul ve İstinyePark Boutique’lerde, tr.buynespresso.com ve 444 20 21 Nespresso Müşteri İletişim Merkezi üzerinden satışta olacak.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın