Sadece 30 saniyede “yağlı kahveniz” hazır!

Vücuda enerji veriyor; iştahı dengeleyerek diyetlerde yardımcı oluyor. BOOM Organik Yağlı Türk Kahvesi, şimdi de kapsüle girdi. Yalnızca 30 saniyede hazırlayabileceğiniz BOOM kapsül ile kahve keyfiniz apayrı bir boyut kazanacak.

Faydaları saymakla bitmeyen ve tüm dünyanın beğenisini kazanan Türk kahvesini daha da sağlıklı ve keyifli hale getiren Yağlı Türk Kahvesi BOOM, şimdi de kapsül formuyla kahve severlerle buluşuyor. Brezilya Rio Minas bölgesinden özenle seçilen kahve çekirdeklerinin tutkulu aromasına eklenen organik sade yağ ve organik Hindistan cevizi yağının muhteşem karışımıyla hazırlanan BOOM’un kapsül formunu hazırlamak için tek ihtiyacınız 30 saniye.

Lezzeti aynı kalırken, içeriğindeki organik yağlarla farklı bir deneyim sunan BOOM, vücuda sağladığı doğal enerji ile kahve tutkunlarının yeni gözdesi oldu bile. İçeriğindeki Hindistan cevizi ve sade yağların direkt hücreye ulaşmasıyla hem beyne hem de vücuda hızla enerji veren Türk kahvesi BOOM, diyetlerde yaşanan baş ağrısı, yorgunluk ve konsantrasyon düşüklüğüne de çözüm oluyor.

Dr. Ayşegül Çoruhlu öneriyor

Düşük kalorisi sayesinde şekersiz tüketildiğinde kilo vermeye yardımcı olan, stres, depresyon riskini azaltan Türk kahvesi için Dr. Ayşegül Çoruhlu “Yağlı Türk kahvesi, içindeki yağların biyokimyasal özelliği sebebiyle hücreler ve mitokondrilerimiz için en hızlı enerji kaynağı” diyor. Sağlıklı ve kaliteli yağların tok tutarken enerji vermesine dikkat çeken Çoruhlu, “Ben günde 2 Türk kahvesi içerim” diyor ve ekliyor: “İçine organik sade yağ ve Hindistan cevizi yağı eklerim; böylece Türk kahvesi keyfi yaparken hızla enerji alırım”

Sosyal Medya'da Paylaşın