Roganic ekibinin yeni konsepti The Baker & The Bottleman açıldı

Michelin yıldızlı Roganic’in ekibi tarafından hazırlanan yeni konsept 1 Ocak’ta kapılarını açtı. Hong Kong, Wan Chai’de yer alan The Baker & The Bottleman, gündüzleri bir fırın, geceleri ise bir şarap barı olarak misafirlerini ağırlıyor.

2019’da açıldığından bu yana Hong Kong yemek sahnesine damgasını vuran ve Michelin yıldızını kucaklayan İngiliz restoranı Roganic’in ekibi yepyeni konseptini misafirlerine sundu. The Baker & The Bottleman tıpkı Roganic gibi aynı sürdürülebilir değerleri yansıtıyor ve gurme İngiliz fırınları ve doğal şaraplar sunuyor. Yönetici şef Oli Marlow, şefler ve fırıncılardan oluşan ekip yerel tedarikçiler çalışıyor ve mevsimsel ürünleri menüsünde kullanıyor.

İngiliz fırınlarının klasik lezzetleri çörekler, kekler, ekmek ve sandviçlerin yanı sıra Hong Kong’daki butik çay tüccarlarının alkolsüz içeceklerine de menüsünde yer veren mekan, geceleri seçkin şarap barını misafirlerine sunuyor. Şimdilik sadece paket servis sunan The Baker & The Bottleman, yakın gelecekte misafirlerini ağırlamak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın