Respected by Gaggenau başlıyor!

Lüks ev aletleri markası Gaggenau’nun geçtiğimiz sene duyurduğu yeni girişimi Respected by Gaggenau, dünyanın farklı yerlerinde, kaliteli ürünler üretmek için geleneksel yöntemler kullanan üreticiler, sanatçılar ve zanaatkarları desteklemeyi amaçlıyor. 

Respected by Gaggenau mutfak sanatları, bağcılık ve tasarım kategorilerinde artizanlar belirleyerek her kategoriden bir kişiyi “Respected by Gaggenau” unvanı ile ödüllendirecek. Kazananı ise aynı kategorilerden endüstri profesyonelleri belirleyecek.

Respected by Gaggenau mutfak sanatları küratörleri arasında dünyaca ünlü şefler Andoni Luis Aduriz, Christian Jürgens, Luigi Taglienti, Santiago Lastra ve Tohru Nakamura da bulunuyor.

Gaggenau Genel Müdürü Peter Goetz  yaptığı açıklamada, “Gaggenau’da ortaya benzersiz bir ürün çıkarmak yaptığımız her şeyin merkezindedir, dolayısıyla yüksek kalitede ürün üretmek için çabalayanlardan nesli tükenmekte olan nadir türleri yetiştirenlere kadar artizanları desteklemek marka vizyonumuzla örtüşüyor. Yetenekli küratörlerimizin yardımıyla ‘Respected by Gaggenau’ girişimini geliştirmek ve seçilen artizanları desteklemek için heyecanlıyım” diyor.

Respected by Gaggenau kazananlarına marka oluşumunda yardımcı olacak video ve fotoğraf çekimlerinden oluşan bir reklam paketi ve 2021 Gaggenau Global Brand Partner olma imkanı sunuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın